Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan újraálmodom a...

Folyamatosan újraálmodom a horrorfilmeket, főszerepben magammal és az ismerőseimmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos kísértésebe estem, megnéztem 1-2 horrorfilmet, de életemben kb 10et láttam összesen. Vizuális típus vagyok, szóval olyan szintem megmaradtak bennem, hogy mai napig fel tudom idézni őket. Az álmaim annyira összetettek, hogy pl tanultuk suliban, hogy a Sorstalanság film a lelki leépüléssel párhuzamosan elveszti a színét, fekete-fehérré válik, ugyan ez megjelent az álmomban. Színesen kezdődött, aztán amikor láttam felakasztva a szeretteimet, már szürke volt minden. Magamat is éreztem felakasztva, ez az egész a Démonok között filmből jött, de pl a Gótikát 6 éve láttam, és valamelyik nap abból is előjött egy jelenet. Alapvetően kialakult bennem egy nagyon durva félelem minden este, de amikor kivételesen nem gondolok ezekre elalvás előtt, akkor is ilyeneket álmodok. Az egész tudásom szerepet játszik az álmokban, ez a legfélelmetesebb, az arcok, az információk, mindent kirajzolódva látok, és mindenre emlékszek amit amúgy megtanultam, vagy hallottam az élet bármely területéről.
2014. márc. 1. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom egyébként, hogy az életemmel nincs baj, egyszerűen csak a filmek maradnak meg bennem ennyire.
2014. márc. 1. 11:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Ámen :-)

Amúgy az biztos, hogy a horror filmek nem tesznek jót az idegrendszernek. Én rengeteg horror filmet láttam már életemben (én marha minek kellett megnéznem őket?). Volt egy, amikor kb.8 éves lehettem a Német adón ment a péntek 13. Minden pénteken egy vámpíros filmet mutattak be. Van egy jelenet, amikor a nő ül a fürdő kádban, felette az ablak és fejjel lefelé lóg és néz befelé a vámpír, ez a jelenet a mai napig bennem él. Pedig már el telt 32 év, hogy utoljára láttam...


Én attól félek, hogy ha idős leszek és már magatehetetlen, akkor elő fognak jönni ezek a szörnyű képek

2014. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kkory cod ***** válasza:
én birom a horrort föleg a játékokat. nem kell félni nem történhet meg az a valosagba hogy egy démon felakaszt mindenkit vagymi a wtf. gondolj arra hogy a horrorfilm az egy fas zság és egy ku rva rendező készitette. szép álmoka. 12/f
2014. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne nézz horrort semmi értelme és a pszichére is negatív hatással van.



Ne a félelmeidet csalogasd elő hanem az érzelmeidet.

A félelem menekülés a jelenből az érzelmek a jelen megélését adják.

2014. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!