Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért lehetek ilyen magányos,...

Azért lehetek ilyen magányos, mert az internetem próbálok ismerkedni az élőbeli ismerőseimmel, nem ott ahol kéne?

Figyelt kérdés

Mert interneten valahogy határozottabban tudok beszélni, és több téma jut az eszembe, mint szóban. Meg ott ráírok aztán kész, élőben meg várni kell arra, hogy végre egyedül legyen ne a többi haverjával, hogy oda tudjak menni hozzá. (Mert én egyszerre maximum 1 emberrel tudok beszélgetni.)

Ez lehet az oka a borzalmas magánynak ami gyötör? Miért nem sikerül úgy barátkozni, hogy facebookon összeismerkedek valakivel, aztán később meg élőben találkozunk, elhívom valahova hogy beszélgessünk? Az úgy miért nem megy?


2014. febr. 23. 12:32
 1/3 A kérdező kommentje:
*interneten
2014. febr. 23. 12:33
 2/3 anonim válasza:
Teso velem is ugyanez a helyzet ! :/
2014. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piriiiiii ***** válasza:

Élőben lehet, hogy nehezebb és bonyolultabb ismerkedni, de sokkal célravezetőbb és stabilabb is. Én például egy csomó emberrel ismerkedtem meg utazás közben. Most ismét ez a helyzet, és stabilnak tűnik, talán lesz belőle valami. De találkoztam már netes személyekkel is, és egyik sem volt... jó. Egyik sem.

Igen, valószínűleg ezért vagy magányos. A net egy virtuális világ. Valós, de mégsem. Olyan, mint egy álom. Ne itt ismerkedj, illetve ne CSAK itt.

2014. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!