Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elhiszitek nekem, hogy előre...

Elhiszitek nekem, hogy előre megálmodom ha az ismerőseimmel történik valami elég nagy dolog?

Figyelt kérdés

2010 tavaszán azt álmodtam, de sorozatosan, hogy fekete ruhát kell vennem. Sajna sehol nem találtam. Nem tudtam ezeket az álmokat mire vélni, de sajna az ilyen álmaim abba maradtak, amikor teljesültek. A nyár elején elhunyt a nagybátyám. Tényleg el kellett mennem fekete blúzt vennem a temetésre.

2012-ben az egyik falubéli lánynak volt az esküvője. Az esküvő előtti éjszakán a lány nagymamájával álmodtam, aki mindig amikor találkoztunk megkérdezte, hogy mikor házasodunk össze a barátommal. Mi persze még nem tervezzük az esküvőt és mindig azt mondtuk neki, hogy az még ráér. Az esküvő a falu templomában volt, és amikor az ifjú pár kijött onnan, gratuláltunk nekik. Csak a nagymamám mondta véletlenül azt a menyasszonynak, amikor kezet fogott vele, hogy "Őszinte részvétem!" Persze kijavította magát.

Másnap kaptuk a hírt, hogy a lány nagymamája elhunyt.

Több ilyen álmom is van, és egyszerűen, nem tudom, hogy mit kezdjek velük?


2013. aug. 27. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A jövőt NEM LEHET megálmodni. A lelki állapotunkat tükrözik az álmaink!


B

2013. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el.
2013. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Például most a nyáron volt egy szörnyű álmom, hogy ahol egy bika kergetett én pedig futottam előtte. Ez az álom meg is ismétlődött. Már nem álmodok ilyeneket, mert egy 51 éves falubéli férfi abba halt bele, hogy a tehenek legeltetésénél egy bika rátámadott és felöklelte.
2013. aug. 27. 20:18
 4/7 A kérdező kommentje:

Álmodtam olyat is, hogy a nagyapám a ruháit pakolja egy bőröndbe. Megkérdeztem, hogy hova készül? Azt válaszolta, hogy az nem mondhatja meg, de el kell mennie innen, el, jó messzire, mert itthon már nincs maradása.

Az álmom után eltelt egy hét és ő tényleg elkezdett pakolni, mert rehabilitációra ment egy kórházba.

Ezzel meglepett, mert nem tudtam előre, hogy hova készül.

2013. aug. 27. 20:23
 5/7 anonim válasza:
velem is volt már ilyen, igazából nem is biztos hogy álmodtam ezeket, és nem is tudtam előre, hogy mi fog történni, csak amikor már megtörtént, abban a pillanatban van az hogy: mintha ez már megtörtént volna egyszer, vagy valami hasonló.talán dezsavűűű?:D
2013. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a szerelmi életemet álmodom meg mindig pontosan... tehát amikor dúlt a láv akkor álmodtam olyat amit akkor nem éppen alkalmas volt de teljesült... de mindegy
2013. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!