Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha az álmomban egy...

Mit jelent ha az álmomban egy személy tér vissza akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Vagy 2 hétig rémálmaim voltak -most szünetel egy ideje, és egy vörös hajú nő az egyik álmomban követett a sötét utcán, a másikban pedig démon volt és nyakon harapott.. Meg visszatérő rossz álmaim a nagyszüleimmel kapcsolatban vannak (meghaltak) (van hogy együtt van hogy külön álmodok róluk). Ha velük álmodok az mindig rossz mert valahonnan menekülni kell vagy az éjszaka közepén betörnek és ők meg lebuktatnak minket. Én mindig segítenék nekik de ők ezt sosem engedik valami miatt.. Nem értem miért van ez? vagy mire utalhat?
2014. márc. 2. 11:26
 1/2 anonim válasza:

Egy álomfejtő weboldal szerint (www.dreammoods.com) a nagyszülőket látni az álmunkban általában szeretetet, biztonságot, védelmet, illetve bölcsességet jelent. Viszont neked negatív álmaid vannak (betörés, menekülés, lebuktatnak, nem engedik, hogy segíts nekik stb.). Ez valami olyasmit jelenthet szerintem, hogy vágysz ezeknek a dolgoknak a megélésére, de valamiért (általában félelmek miatt) ez nem sikerül.


Ismeretlen emberrel álmodni azt jelenti, hogy van a lényünknek egy ismeretlen oldala, ami meg akar mutatkozni, de valamiféle gátlás miatt nem tud.


Viszont, hogy pontosabban mik ezek a gátló tényezők a Te életedben, arra magadnak kellene rájönnöd. Segít, ha magadnak is többször felteszed a kérdésedet. Egyszer csak megérkezik majd a válasz.

2014. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2014. márc. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!