Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért kell itt minden egyes...

Miért kell itt minden egyes gagyi álom jelentését megkérdezni?

Figyelt kérdés
mikor nem is jelent semmit...

2014. márc. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok szkeptikus, de teljesen egyet értek veled!
2014. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 manó1235 ***** válasza:
100%
van aki minden álomról azt hiszi h nagy jelentőséggel bír.. amúgy meg nem értem őket.. van online álomszótár.. ott megnézhet szinte akármit :D
2014. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Többszáz millió ember meg van győződve arról, hogy a csillagjóslás egy egzakt, bizonyítható, valódi tudomány. Az álomfejtés már simán elfér mellette :)
2014. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

1.mert ez az álomfejtes kategória és ennek ez a lényege

2.lehet hogy neked nem tűnik ertelmesnek vagy szerinted nem jelent semmit de nekik igenis fontos.

3.senki nem tart pisztolyt a fejedhez hogy olvasd el ezeket a kérdéseket

4.mert a te kerdeseid( ha egyáltalán szoktál feltenni ) biztos értelmesek és nem hasztalan kérdések.

Lehet lepontozni.

2014. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak néhányan ,meg magányosak, és élvezik, ha kicsit foglalkoznak velük. Szerintem ez állhat a hátterében, de amúgy én se értem.
2014. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez a legérdekesebb dolog az életében.

2. Ez a legnagyobb problémája az életében.

3. Ilyen kérdésre futja az értelmi képességeiből.


Nincs ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák.

2014. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
100%
Ez az a kategória, ahová még én is félve "teszem be a lábam", mert elönt a sok értelmetlenebbnél értelmetlenebb kérdés. Azt sem értem, hogy miért másoktól várják önmaguk kódolt üzeneteinek (már ha az, és nem csak egy kiadós vacsora/horrorfilm utáni nyomott álom) megfejtését, és miért hisznek az álmoskönyveknek. Ha egy álomnak jelentősége van, azt úgyis tudod, érzed, mikor felkelsz és visszagondolsz rá, onnantól pedig neked magadnak kell elgondolkodni rajta, hogy mi mit szimbolizálhat, mert mindenkinek egyedi a szimbólumrendszere. Néha 1-2 választ adok, de a többi vagy túlzottan egyedi, vagy abszolút semmi jelentősége nincs.
2014. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!