Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is szoktatok álmotokban...

Ti is szoktatok álmotokban érezni szagokat, ízeket, fájdalmat vagy kellemes/kellemetlen dolgokat. Vagy ha megfogtok valamit érzitek a kezetekkel?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 01:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen, igen és igen. Anno olvastam cikket a neten, tudósok foglalkoztak vele, hogy miért nincsenek érzéseink álmunkban. Nos, lehet hogy velem van a baj, de nekem vannak, néha még erősebbek is mint a valóságban :)


19/f

2014. márc. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Nekem is van! 13 l
2014. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, "veled van a baj", tehát ez nem normális, valszeg valami REM fázishoz köthető alvászavar lesz. Normáls esetben az, hogy te álmodban megfogysz valamit a kezeddel kizárt, mert REM - álom szakaszban az összes vázizomnak bénultnak kéne lennie. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy ez az alvási paralízishez hasonló esemény, csak itt nem ébredtek fel, hanem visszalép az agy théta fázisba, így hallucináció már lesz, de ébrenlét és meglepetés utána még nem lesz.
2014. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Fájdalmat, jó érzést már éreztem, de ízre, szagra nem emlékszem.
2014. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindet átéltem álomban, de az ízek és szagok ritkák nálam. A "valamit megfogok" érzésre nem tudok konkrét példát hozni, de szoktam kifejezetten fizikai dolgokat álmodni, olyan szinten, hogy akkor éppen megkülönböztethetetlen a valóságtól.
2014. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ízek szagok itt sem jellemzőek, de.. hmm.. jó kérdés amúgy :)
2014. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elvileg nincsenek érzéseink álmunkba? Hát, amikor üldöznek, és meg akarnak ölni, akkor rohadtul félek, már ha ez érzésnek számít. Lehet én álmodok rosszul, vagy szimplán rosszul értelmeztem az érzès fogalmát xD
2014. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
az ember igenis érez álmában. csak a sok "okos" azt mondja, hogy nem. valójában viszont halvány lila segédmunkás pót fogalmuk sincs, hogy is működik az emberi agy. ha valami nem úgy van ahogy azt ők akarják, akkor elnevezik betegségnek. azért csinálják ezt, hogy ne tudjuk, hogy egész nap a bohócot polírozzák.
2014. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a többit. Továbbá ha van kedvetek megoszthattok velem történeteket, hogy miket éreztetek eddig álmotokban. ;)
2014. márc. 2. 17:30
 10/19 anonim ***** válasza:
Én szoktam érezni, és még ha felébredek akkor is. Egyszer azt álmodtam, h kirántottak az ablakon (nyáronszokásomnyitottablaknálaludni)elvittek autóval, vagy nem tudom, de rohadt gyors volt, azután máshol voltam tűklógtak ki belőlem és hozzá voltam egy székhez kötözve olyasmihez mint amilyen a villamosszék és a combomnál levágták a lábam. Ekkor felébredtem hajnalban, és nagyon fájt a kézhajlatom de combom még annál is jobban. Megsimogattam a combim és már kezdett világosodni és ahogy lehuztam magamról a takarót, körbe szabályosan volt egy fehéres csík és körülötte körbe meg tiszta vörös volt, és a karom meg be volt zöldülve. Én felkeltem becsuktam az ablakom, kimentem a konyhába fogtam egy csokit, visszamentem a szobámba és aludtam tovább. De még vagy egy hétig látszódott a combikáimon. :DD
2014. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!