Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egyre gyakrabban...

Miért álmodok egyre gyakrabban olyan dologról, aminek a gondolatától még a gyomrom is összeszorul az idegtől?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 hónapban már harmadjára álmodom azt, hogy terhes vagyok. Az utóbbinál azt, hogy 6. hónapban vagyok és el se lehet vetetni ezért zokogtam, hogy el lett cseszve az életem 20 évesen. Most meg pont a tesztet csináltam és pozitív lett. És vasárnap rohantam keresni egy olyan helyet ahol megultrahangoznak, hogy tényleg terhes vagyok e.. Nagyon felzaklatnak ezek az álmok, én nem akarok terhes lenni!!!!!


Amúgy az a furcsa, hogy mióta a jelenlegi párommal vagyok együtt (4-5 hónapja), azóta jelentkeznek ezek az álmok, eddig nem igazán álmodtam ilyeneket.


Nem akarok gyereket, legalább is az elkövetkezendő 10 évben biztos nem!!


2014. márc. 3. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt gondold végig, hogy a kapcsolattal milyen félelmeid merültek fel. (És ne a terhességre gondolj most.) Amúgy nem lesz egyszerű válaszolnod magadnak, mert lehet, hogy elnyomsz valami problémát vagy félelmet a tudatalattidba.
2014. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!