Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettegek a gondolatától is...

Rettegek a gondolatától is hogy a vízbe menjek. Ilyen eséllyel megtanulhatok úszni?

Figyelt kérdés

Muszály vagyok úszásra járni, gerincferdülésem miatt és nagyon félek. Eddigi alkalmakkor nem mentem, de most rám szóltak.

Azt mondták hogy majd leküzdöm a félelmem, legyek önállóbb és bátorabb.


Tavaly nagy nehezen rávettem magam arra(reszketve), hogy segítség nélkül siklani tudjak, de csak süllyedtem lefelé.


Volt olyan ember, akinek mégse sikerült leküzdeni a félelmét? És aki akárhogy próbálta, nem tudott fentmaradni?


16/L


2013. szept. 26. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
furcsamód az én félelmem a víztől már azután alakult ki hogy megtanultam úszni.. egyébként szerintem kezdd nem mély vízben, csak próbálgasd magát a technikát, és ha már magabiztosan tudod akkor merészkedj mélyebb vízbe :) ha sokat csinálod, akkor biztos megszokod és leküzdöd a félelmet, sok sikert. :)
2013. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno én is féltem tőle, de ez addig tartott, amíg meg nem tanultam úszni rendesen. Szerintem nálad is elmúlna, amint biztosabb lennél a vízben.
2013. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!