Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentsen ez? 15L

Mit jelentsen ez? 15L

Figyelt kérdés

bocsi ha nem jó témába tettem...

valamelyik nap azt álmodtam, hogy az osztálytársammal csókolóztam (ami nagyon jó volt) ...

nekem eddig nem tetszett a fiú, de ez után az álom után kezdek hozzá vonzódni.nem tudom mit érzek, és azt se hogy ő mit érez irántam. de mégis; ez valami jel akart lenni? folyton csak az álombeli csókra gondolok.



2014. márc. 5. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent.

Az álmok furcsa dolgok. Az agy ilyenkor pihen, az álom funkciója az agy kikapcsolása.

Én például azt álmodtam valamelyik nap, hogy dinoszauruszt sétáltattam. :)

Nem érdemes sok jelentőséget tulajdonítani az álomnak, különben én most komoly bajban lennék :D

2014. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
:)
2014. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nem értek egyet 1-es mivel az álmok gyakran fontosak/elég jelentősek.De szerintem a te álmod kérdező nem ebbe a kategóriába tartozik:).A kérdésedre a válaszom meg az hogy szerintem tetszett neked ez a srác csak nem tudtál róla és amikor alszik az ember és álmodik akkor szoktak előjönni a "rejtett" érzései.Általában az álomban szokták/tudják az emberek kiélni a sexuális vonzalmaikat is.
2014. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg el sem merem mesélni hogy mit álmodtam annyira brutális volt.
2014. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó : kérlek meséld el :) nagyon kiváncsi vagyok, ha már ide irtad :D
2014. márc. 5. 15:58
 6/8 anonim válasza:
100%

Az álom néha mindennapi tudatos vagy tudatalatti gondolatainak is vissza tükrözik, megjelenhetnek valós, ismerős személyek, de ismeretlen , fantázia személyek is.

Nem szándékszom leírni az álomképződés lelki, idegi és biológiai folyamatait, de előre nem jeleznek semmit, de sem vágyainkat inkább a megtörtént dolgok keverékét. Pl. az erotikus álmok olyankor szoktak megjelenni,amikor biológiailag, szexuálisan túl pihentek, kihasználatlanok vagyunk.95%-nak álmainknak nincs semmi konkrét jelentősége. Az álmok pszichológiája


Freud felismerése, hogy az álmok az egyén belső világát tükrözik vissza. Hamar felismerte, hogy az álmok az ébrenlét cselekvéseiből, történéseiből építkeznek, és gyakran csupán szimbólumok, vagyis az álomkép nem mindig jelenti azt, amit elsőre gondolnánk róla. Álmunkban nincsenek sem testi sem mentális korlátaink, tudatunk egészen felszabadul, megpihen. Így fordulhat elő, hogy miközben alszunk, azt hisszük, tudunk repülni, úszni, vagy zenét komponálni, holott a valóságban soha nem volt részünk ezekhez hasonló élményekben. Rémálmainkban például sokszor minden képzeletet felülmúló borzalmakkal kerülünk szembe: ölünk vagy épp bennünket ölnek, szörnyekkel hadakozunk, szakadékból zuhanunk a mélybe stb. Ezek az álmok általában szorongásainkat dolgozzák fel. Úgy is fogalmazhatnánk, agyunk így „emészti meg” félelmeinket, sérelmeinket, mindennapi küzdelmeinket.

2014. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
ugyanez volt nálam is egy fiúval, de szerencsére elmúlt az érzés:D
2014. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az álmok összefüggnek a valósággal.
2014. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!