Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azzal álmodtam akibe szerelmes...

Azzal álmodtam akibe szerelmes vagyok Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt álmodtam, hogy utaztam a gödöllői HÉV-vel és az a srác aki tetszik ő 16.keres szóval nem jár azzal a HÉV-vel, de az álmomba közös ismerősökkel utazott és többször is hátrafordult engem nézni. Ez volt az első az álmomban.. utána még egy utazás következett, amikor én és még egy haverom ültünk egy négyes boxban és oda jött, hogy leülhet-e mellém. Ennyire emlékszem.

Előre is köszi, hogy segítetek



2014. márc. 9. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az álmod lényege, hogy utazol. A részleteknek is van jelentősége, de az, hogy utazol a HÉV-en azt jelenti, hogy lekésel valamilyen nagyon fontos dologról, eseményről az életedben. Lehet, hogy a nagy Ő-vel kapcsolatos dologról maradsz le...
2014. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

'azzal álmodtam akibe szerelmes vagy, ez mit jelent?'

azt, hogy szerelmes vagy xD

2014. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egész egyszerűen azt jelenti, hogy nagyon bele vagy zúgva az illetőbe, így még álmodban is megjelenik. Felvette veled a kontaktust, amire gondolom a valós életben is nagyon vágynál, azért történt meg álmodban.
2014. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és igen, az utazás is egy fontos eleme az álmodnak, nézd meg az álmoskönyvben, hogy mit/miket jelent pontosan.
2014. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!