Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a bizarr álom?

Mit jelenthet ez a bizarr álom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje volt, de még most is élénken emlékszem rá. A helyszín egy HATALMAS, többszintű, labirintusszerű, színtelen(szürke és ködös az egész) ház, ahol több óráig bolyongok, tudom , hogy ugyanazon a helyen kétszer sose jártam, de egy helyre mindig visszaérek. Ez a hely egy rövid, lefelé, egy sötét helyre vezető csigalépcső. Mindig amikor ide érek, egy erő megragad, és lehúz az aljára, ahol egy arctalan alak áll, akitől én, ahányszor lehúz ez a valami, mindig kényszeresen megijedek, nem számít, hogy tudom-e mi következik, vagy sem. Már azzal a tudattal megyek le, hogy ,,Na b*sszus, már megint k*rvára meg fogok ijedni attól a sz*rtól!". A következő helyszín ugyanez a ház, de "kibelezve", tehát mintha az összes szintet és szobát lebontották volna és csak a nagy, összefüggő beltér lenne. Csak egy emelt része van a helynek, ahova egy nagyon hosszú lépcső vezet fel. Én ezen a nagyon hosszú lépcsőn próbálok futni felfelé, de nem megy, és valójában csak vánszorgok, mintha óriási súlyok lennének a végtagjaimon és a nyakamon. És úgy érzem valaki üldöz. Gyorsan. Próbálok menekülni, egyre erősebben vonszolom magam, de semmi változás. Ezután elmegy a "kép", és azon kapom magam, hogy egy másik házban rohanok (ezúttal tényleg) egy lépcsőn lefelé, ismét azzal a tudattal, hogy valaki keres. Tudom, hogy már közel jár, ezért a földszintre leérve úgy döntök, halottnak tettetem magam. Gyorsan lefekszem a márványpadlóra. Hallom ahogy üldözőm beér és egy injekciós tűt (igen jól érted) döf a hátamba, ami ettől teljesen elzsibbad és így mozgásképtelen leszek. De a legfurcsább, amit az üldözőm mondogatott ilyenkor egyfajta furcsa hangon: ,,Miért tette ezt hölgyem??" Ez az amit totál nem értek... Ha valaki ebből bármi értelmeset ki tudna préselni, nagyon hálás lennék. Előre is köszi!

2014. márc. 10. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A ház, amiben vagy a te belső éned, gondolataid kivetülése. Valószínű olyan időszakon mész át, hogy minden bizonytalan, valami változás megy/ment végbe az életedben, és van valami problémád, ami nem hagy nyugodni.


Az, hogy több helyen mész át, mégis ugyanoda lyukadsz ki azt jelenti, hogy ezt a problémát több oldalról is megközelíted, mindig ugyanaz a megoldás, és ami akár ki is vezetezhet a problémából, ezt jelzi a felfelé irányuló lépcső is, de a környezeted (az arctalan személy) visszahúz.


Ugyanaz a ház, de már kibelezve: lehet, hogy a külső személy "oldotta meg" a problémádat, de ezzel nem született valódi megoldás, csak a gond szőnyeg alá söprése történt meg. Ezért érzed a nyugtalanságot, meg hogy még mindig menekülnél felfelé a lépcsőn.


Az injekció a befolyásoltságodat jelképezi, a márványpadló pedig azt, hogy aki befolyásol v befolyásolni akar téged, nem akar rosszat neked.


Tanács: ahhoz, hogy gondjaid megoldódjanak, mgadban kell bíznod, hallgass a saját ösztöneidre!


Én így látom.

2014. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! Csupa nagybetűvel! :) Nem hittem volna, hogy ebből az összevisszaságból bármi logikusat ki lehet nyerni, de úgy látszik lehet. Majd megpróbálom ezt a képet összeilleszteni a valósággal, hogy rájöjjek a dolog nyitjára. Még egyszer köszönöm!
2014. márc. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!