Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtatok legutóbb? Volt...

BatorK kérdése:

Mit álmodtatok legutóbb? Volt olyan álmotok, amire nagyon részletesen, még hosszú idő elteltével is visszaemlékeztek?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek és érdekes álmotok, akkor a lehető legrészletesebben írjátok ide le. Ha van ötletetek rá, hogy miért ezt álmodtátok, akkor azt is mondjátok.

2014. márc. 11. 19:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen...:-D mikor kisseb voltam anyukam felolvasta nekem a Pinokiot és aznap este azt almodtam hogy Pinokio vagyok és fuldokolok a víz alatt :-D azzótta se szeretem ezt a mesét :-P
2014. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon részletesen emlékszek egy álmomba mert minden évben mindig 2x álmodtam azt az álmot 5 éven át, már nem szerencsére. Nem akarom kifejteni mert kiráz tőle a hideg ha arra gondolok.
2014. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Olyan 4-6 évesen álmodtam hogy a pindúr pandúrokból az a nagy zombiszerű vmi megeszi az egész családom (engem is), akik így csoportokban járkáltak. És akkor a hasában akdálypályák voltak.
2014. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg álmom van, amire teljes részletességgel emlékszem de ezek is általában elég hosszadalmasak.

Egy rövidebbet van időm most leírni, ez egyik kedvenc álmom:

A régi kertes házunkban voltam, néztem ki az ablakon.Szép, nyári idő volt.Feltűnt, hogy a mezőt valami fehér dolog lepi el.Mi lehet az?Olyan, mint a hó, de hát nyár van!Kimentem megnézni és láttam, hogy nem hó az, hanem tejszínhab.Kb a derekamig ért és jó nagy területet befedett, ameddig elláttam.Ki ne örülne neki?Boldogan ugráltam benne, mit egy gyerek és persze ettem.


Hogy miért álmodtam ezt?Nem tudom.Nem mindig van jelentése az álmoknak.

2014. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Magyarszek20 válasza:
Én nekem a legfurcsább álmom az volt hogy azt álmodtam hogy elmegyünk Amerikába ilyen repülő kocsi szerűséggel és oda érünk és elővettünk egy MP5 fegyvert és lelőttük Barack Obama-mát és utána meg a San Andreasba csöppetünk és pont akkor öltük meg Big Smokeot xD
2014. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én még kiskoromban azt álmodtam, hogy felébredek éjszaka, kimegyek wc-re és amikor megfordulok kinéz Darth Maul a kabátok közül :(
2014. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egyszer tök vicceset álmodtam. A lényeg az volt h a fal felé fordulva aludtam és azt álmodtam h kalózok elraboltak és a hajójukkal megyünk egy folyón és bunyózok velük és eközben valójában a falat vertem ököllel és rugdostam.:D Anya másnap mesélte. XD akkor olyan 8 lehettem.

13/L

2016. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!