Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi volt? (Kérdés rövid...

Ez mi volt? (Kérdés rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Régen úgy 1 éve volt egy fura álmom (napokig álmodtam erről) Nagyon lassan tudtam mozogni és hiába próbáltam kiabálni nem volt hangom . Olyan valóságos volt. Nagyon nehezen tudtam felébredni és ha utána visszaaludtam ugyanezt álmodtam. Ijesztő volt.

14/L


2011. júl. 21. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen!De én valójában nem tudtam mozogni teljesen lefagytam és olyan volt mintha már felkeltem volna és fel is ébredtem mert a szememet kinyitottam de hiába akartam szólni a barátomnak hogy segítsen nem jött ki hang a számon és mozogni se tudtam hogy felrázzam hogy segítsen!
2011. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amit te leírtál az alvásparalízis :)

Egyszer ugyanaz volt amit leírtam csak akkor hugom babája állt és nézett engem a sarokból. Szörnyű volt. Utána nem is tudtam visszaaludni :/

2011. júl. 21. 16:06
 3/12 anonim ***** válasza:
De ezt álmodtad hogy áll és néz?
2011. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

leirom rendesen :)

Feküdtem az ágyban (háton).

A szemem nyitva volt mintha ébren lennék

Oldalra fordítottam a fejem és a sarokban ott állt a baba és engem nézett olyan ijesztően (asszem el is indult felém lassan de nem biztos) kiabálni akartam de nem volt hangom

és mozogni is csak nagyon lassan tudtam :/

2011. júl. 21. 17:43
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez a babás csak 1x volt.
2011. júl. 21. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt.Ne aggódj sokakkal van ez,ne godolj ilyen dolgokra...mármint szellemek satöbbi.
2011. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. júl. 23. 19:33
 8/12 anonim válasza:
úúúúúú mintha csak a saját álmomat írtam volna le:)
2012. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
: ) Fura, azóta nem álmodtam ezzel...
2012. máj. 3. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam ezt a babás szorít. Én viszont több mint 5 hónapon át. Elég fura én mikor felkeltem tényleg ott volt a sarokban egy baba.
2015. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!