Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelent az álmom?

Mi jelent az álmom?

Figyelt kérdés

elég érdekes álmom volt. rákerestem neten de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.

az álmom első felében egy iskolában voltam. annyira emlékszem h volt egy új fiatal nagyon jóképű tanár és mosolygott rám.

meg még annyira emlékszem h sétáltam felfelé egy lépcsőn. de nem igazi lépcső volt, csak ilyen cserepek álltak ki a falból. vagy 3-4 leszakadt alattam. és jöttek nézni az emberek h mit tettem. (44kilo vagyok 170cm)

az álmom következő részében nem tudom kivel de elmentünk egy paphoz h elmondjuk neki összeakarunk házasodni. a pap jóképű volt és izmos. egyszer csak magához húzott és elkezdett szenvedélyesen csókolni. és azt mondta gondoljam át ezt a házasságot, nem akarhatom ezt.

a vőlegényem nem tudom hovatűnt vagy miért nem csinált semmit. a pap pedig letolta a nadrágját és az ölében megtörtént a dolog:D


ennyire emlékszem. ami mostanában van az életemben: 2 éves kapcsolatomnak pár hete lett vége. nagyon nehezen dolgozom fel. örlődöm h próbáljam e újra kezdeni vele vagy sem. a Bibliát kezdtem el olvasgatni, magányomban.

sose szoktam az álmokkal foglalkozni de ez most nagyon érdekel h vajon mit jelenthet. köszi:)

20/L



2014. márc. 14. 11:46
 1/2 anonim válasza:
Én is álmodtam már furcsát, sztem megviselt egy kicsit a szakításod. Semmi különöset nem jelent amúgy.
2014. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 antialkoholista válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: megviselt a szakításod, nyilván nem könnyű elfogadni, hogy két év után hirtelen befejeződik. Amúgy csak józan paraszti észzel figyelve is nyilvánvaló az álmodból hogy hiányzik a barátod- ,, elkezdett szenvedélyesen csókolni, megtörtént a dolog..."

annyit tudok hozzá tanácsolni, hogy ne rágódj rajta túl sokat. Nekem speciel az a tapasztalatom, hogy sok mai embernek-főleg a fiataloknak- azért van annyi problémája, mert saját maguknak okozzák. Ne rágódj rajta feleslegesen, próbáld lekötni magad valamivel. Nem mondom, hogy egyszerű lesz, de hosszú távon megtérül a befektetett idő, hidd el. Bocs, hogy ilyen hosszú lett és hogy kicsit eltértem a témától!

2014. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!