Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt kisebb...

Miért álmodtam ezt kisebb koromban/néha még most is. Mit jelenthet? A többi lent

Figyelt kérdés

Az álmomban az ágyamban vagyok és kint a ház előtt az úton hatalmas elefántok menetelnek.. érzem ahogyan megremeg a föld a lábuk alatt, és egyszer csak megremegek, mintha leesnék az ágyamba.. vagyis mintha magamba esnék bele.. Belehuppanok az ágyba.. Nagyon fura.

Szerintetek mit jelenthet?


2014. márc. 14. 13:34
 1/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen értelmetlennek túnő almom, ami szerintem a kiskorod egy megrazo esemenyere utal.
2014. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az meglehet, nem volt felhőtlen az az időszakom..
2014. márc. 25. 20:45
 3/5 KovA1963 ***** válasza:

Gyermekkori ébredési -felijedési- élménynek tűnik...

A magadba visszaesés az ébredés a rengés-rázkódás ami kiváltja.

Esetleg azt kéne átgondoni ért-e ilyesmi korai gyermekkorodban valamilyen rázkódás általi felijesztés ?

2014. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem olyan eseményre..

Olyan mintha kiszállnék a testemből és amikor végeztem visszaszállnék.. olyankor remegek meg és érzem mintha visszatérnék..

2014. márc. 29. 16:42
 5/5 KovA1963 ***** válasza:

Emlékszel valamire, hogy mit teszel "odakint" ?

Mivel "végeztél" - pusztán a kintléttel ?

Miből tapasztalod a kintlét érzését - teljesen elvont formában érzed, vagy lebegsz, vagy rálátsz valamire - pl. külső megfigyelőként látod magad ?


Van ilyen egyébként, hogy az ember súlytalanságot álmodik és lebeg. Van aki faltól - falig lebeg pl. a gyermekszobájában - érzi hogy süllyed még küzd is ellene és úgy ébred, hogy leér illetve tudatosul hogy álmodta. Ennek lehet egy változata a "visszahuppanás" élménye.


Nem tudni mit jelenthet, jelent-e valamit.

Meg kell próbálni több részletre benyomásra rákérdezned... az út az elefántok lehetnek valami szimbólumok... van-e még valami részlet ?

Van hogy van valami részlet ami fölött elcsúszol közben, jelen van de épp azért ismétlődik mert mindig elcsúszol felette - és megoldatlan marad - visszatér ismétel... mondhatni "kattog az agyad" rajta anélkül hogy tudatosulna. A másik oldalról is vedd sorra esetleg életed jelentősebb eseményeit, benyomásaidat - mihez lehet köze.

2014. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!