Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rég elváltam az első...

Nagyon rég elváltam az első házasságból. Az éjjel álmodtam róla. Mit jelenthet volt férjjel álmodni?

Figyelt kérdés
Én akartam elválni, és nem engedném magamhoz közel már. Sosem jut eszembe, és nem is érdekel mi van vele.
2014. márc. 10. 12:55
 1/8 anonim válasza:
28%
azt jelenti, hogy titokban kufircolni akarsz vele.
2014. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit..


Azt jelenti valamiért eszedbejutott...

Nem meglepő, az életed egy fontos mély szakasza volt, gondolom, ha hozzámentél anno a férjedhez.

Ugyanúgy fontos lepés a válás.


Teljesen természetes dolog ha időnként eszébe jut ha nem is tudatosan az embernek főleg álmában.

Én is álmodtam mar exről, úgy, hogy 6 éve állandó kapcsolatban(már házasságban) élek.


Tehát ha napközben tudatosan nem jut eszedbe, de pl láttál valamit amit az agyad hozzákapcsolt, előfordulhat, hogy éjjel emiatt róla álmodsz..


Tehát semmit nem jelent..

2014. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla, nem véletlen váltam el, nagyon rossz házasság volt. nem szexuális tartalmú volt az álom.
2014. márc. 10. 13:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi második, már kezdtem magamban kételkedni, hogy el ment az eszem. Mert nekem még egyszer nem kellene.
2014. márc. 10. 13:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves második, a válás épp olyan fontos :) :) :) .. Köszi .
2014. márc. 10. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolt rád az illető előző nap.
2014. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves hatos válastoló, inkább ne !!!
2014. márc. 12. 13:04
 8/8 A kérdező kommentje:
válaszoló :)
2014. márc. 12. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!