Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom, ha...

Mit jelenthet az álmom, ha jelent valamit?

Figyelt kérdés

Kiskoromban álmodtam, jó 10 éve, de megmaradt néhány dolog mai napig. Akkoriban nem néztem sok filmet, nem hinném hogy filmbe álmodtam magam. Éjjel volt egy üres mezőn. Láttam egy ókori görögnek tűnő katonàt. 40 év körüli lehetett, talán egy kis hasonlóság volt köztünk. Meglepődött valamin, ez egy oroszlánféle ember volt ami ott ált előtte. A felhőn a katona felett egy istenszerű izmos, szakállas ember ült.

Az oroszlánszerű támadt, és az isten elindult lefele a felhőről. De megölte az oroszlán lény a katonàt és elfutott. A szalállas leért és állt felette, és szomorúan nézte. Amikor meghalt az egészet utána a katona szeméből láttam. Ez az egész jelenthet valamit?


2014. márc. 15. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 dolog van:

1.:Te akkor hittél vmiben amire már nem emlékszel elvégre 10 év az 10 év.


2.:Láttál ilyen képeket v olvastál hasonlót.

2014. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!