Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hogy a házunk udvarán állt a kocsink ( ebben még nincs semmi fura ) és kimentem az édesanyámmal beállni a garázsba. Az utcán láttunk elmenni pár kukásmellényben levő biciklist, ez sem fura, de láttunk 2, azaz kettő fura kb. 1-1,3m magas fekete öregasszonyt ( boszorkány ). Az egyik ( amelyik hátrébb volt ) észrevett. Én ekkor bementem a kocsikulcsért. Amikor kimentem a kazánházba és ekkor sikító, rikácsoló hangot hallottam a nappaliból, ahol a testvérem számítógépezett. Tudtam, hogy az a banya az, akit kint láttam és kifutottam. Ekkor felébredtem és egy sötét arcot láttam magam előtt ( amikor a fal felé voltam fordulva ). Felugrottam, lámpa, stb. Nem volt ott senki. Ami még furcsább, az az, hogy a másik testvérem is, aki nem lakik itt, rosszul aludt és többször felébredt és a barátnője is azt mondja, hogy ő is felkelt arra az éjszaka, hogy egy alak mászkál a lakásukban. Fura...

Ez mi lehetett, mit jelenthet?



2014. márc. 15. 13:25
 1/2 anonim válasza:

itt egy link ezt szeretem :)

[link]

valahogy próbáld kikeresni :)

2014. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mivel közeleg a vég napja így egyre többen érzékelik a természetfeletti dolgokat én is egyre több dolgot látok
2014. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!