Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelent az álmom?...

Vajon mit jelent az álmom? (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a világon akit a legjobban utálok, megcsokol és nem tudom hova tegyem!Valaki segítene hogy ez mit jelenthet pontosan?
2014. márc. 15. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Valójában ő a nagy ő.
2014. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bármit csak azt ne!!!! -_-
2014. márc. 15. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jelentenek semmit az álmok. De nem fogom részletezni, mert így is naponta el kell valakinek mondani, hogy miért álmodnak az emberek. Olvass utána.
2014. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A csókolózás azt jelenti, hogy tudjuk, hogy szeretnek bennünket.

[link]

2014. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nem jelenti azt. Ezt csak az "álomfejtő kisszótár" mondja a lelkititkaink.hu nevű oldalon...
2014. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem túl sokat gondolsz rá. állandóan ő jár a fejedben, h mennyire utálod, ezért az álmaidba is beférkőzik.
2014. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jó, akkor amikor egyik magyar írónk azt álmodta, hogy az unokájával csókolózik, azt ő is biztos úgy értelmezte, hogy szerelmes belé. -_-
2014. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#4 és #7 vagyok, ez az író vagy Karinthy, vagy Kosztolányi volt, már nem emlékszem pontosan. És nekem megvan az Álmoskönyv, az is nagyjából ezt írja, csak nem volt kedvem bemásolni.
2014. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg a #3 és #5 vagyok, és egy szóval nem mondtam, hogy szerelmes belé. Én azt mondtam, hogy nem jelent SEMMIT. Az egy dolog, hogy az álmoskönyved azt írja, nekem is van álmos könyvem, és képzeld, pontosan ugyan annyit érnek, mint az általad linkelt álomfejtő kisszótár, azaz nullát. Egymásról vannak másolva. Az, amiket ott olvasol, csak egy kitaláció, belemagyarázás, valójában semmit sem jelentenek az álmok. De mondom, ha 2 percig googleznátok, ahelyett hogy gyakorikérdéseken likelnétek, már rájöttetek volna ti is.
2014. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!