Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szeretnék választ kapni az...

Szeretnék választ kapni az alábbi álmom jelentésére, hogy vajon mit jelent?

Figyelt kérdés
A Legyen Ön is milliomosban játszottam Vágó Istvánnal. Az volt a kérdés, hogy mi a tej szó eredeti jelentése. A helyes válasz pedig: a pályán vágtázó bíró (labdarúgó játékvezető) lobogó haja.
2013. febr. 28. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az álom arra hívja fel a figyelmedet, hogy tanulj, gyarapodj, és nézz utána a dolgoknak. Ezután próbálj kapcsolatba lépni Vágó istvánnal, és még sztár is lehet belőled!
2013. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a tej a gyarapodás, fejlődés, kényeztetés jele! Jó kis cumó. "Tejben.vajban fürösztik" tartja a mondás, az álom azt jeneti, hogy lehet, hogy te is tejben.vajban fogsz fürödni!
2013. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engedj vizet a fürdőkádba, önts hozzá 2 liter forró tejet (igazi tejet, ne a boltit!), úgyhogy előtte fejd meg (ne a tejet a tehenet. és végezetül engedj belé negyed doboz olvasztott vajat, és keverd meg.
2013. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a vajat köpüld meg, ne boltit használj mert azt nem fogja az álom...
2013. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál, és álmodtál egy vicceset.
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy a tejtől nagyobb lesz a teljesítményed az ágyban és erős is leszel tőle (itt az erő itt az izom pasztőrözött tejet iszom) :P
2013. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg vicces volt, reggel szakadtam a röhögéstől.
2013. febr. 28. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!