Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig a volt barátommal...

Mindig a volt barátommal álmodom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve szakítottunk, és folyamatosan vele, róla álmodom. Azt gondoltam, hogy majd elmúlik, de nem múlik el. Már lassan nem merek lefeküdni aludni.

Barátnőm javaslatára tavaly megkerestem, és megadtam neki a telefonszámomat, hogy ha lesz kedve, hívjon fel. Nem jelentkezett, ezek szerint ő végleg lezárta, és nem akarja újrakezdeni. Azóta is vele álmodom.



2014. márc. 16. 13:31
 1/4 Fruzsko válasza:
Azért álmodsz vele,mert folyton rá gondolsz.Nem írtad,hogy jó értelemben álmodsz-e vele vagy rossz.De én is sokat gondoltam a volt páromra,bár nem álmodtam vele.Másfél évig nagyjából minden nap eszembe jutott,majd másfél év után,éppen,amikor nem gondoltam rá,felhívott.Azóta megbeszéltünk nagyon sok mindent,mindketten külön utakon járunk,szétváltunk már.Szerintem saját magadban kell lezárnod ezt az ügyet vagy keresd fel újra és próbáld vele megbeszélni,hogy mit hogy kellett volna és mi miért lett úgy,ahogy.Ha lezárod,és nem gondolsz arra görcsösen,hogy vajon miért is gondolsz folyton rá?! Akkor el fogod tudni engedni és nem lesznek ilyen álmaid.Szerintem érdemes megpróbálni,mert amíg nem zárod le a kapcsolatot magadban,addig csak magadat fogod gyötörni!!
2014. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó dolgokat álmodom vele, közös élményeket. Viszont amikor fölkelek, és rájövök, hogy az nem a valóság volt, nagyon rosszul érzem magam. Biztos furán fog hangzani, amit most írok, de azért is nagyon nehéz elfelejtenem, mert azóta még csak megközelítőleg sem találtam olyan fiút, akinek a külseje annyira tetszene, mint az övé, és én is neki. (Tehát, nem találtam olyan fiút, akinek én is tetszenék, és ő is nekem nagyon tetszett). Valamint a sex is működött köztünk, és sexben is utána nagyon ócskák voltak.
2014. márc. 16. 14:58
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nalam is hasonlo a helyzet, pedig mar fejem van es gyerekunk, akiket imadok, megis havonta egyszer a gyrekkori szerlmemrol almodok. Jo lenne tudni az okat. Szerlmi szalak nem kotnek hozza. Erdekes a dolog es kellemetlen egyben.
2014. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2014. márc. 19. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!