Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. A lényeg...

Visszatérő álom. A lényeg ugyan az, csak a szituáció más. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
ha egyedül alszom,mindig a Párommal álmodok.de soha nem jót. vagy a fóbiáim jönnek elő,de ő is ottvan,vagy megcsal,én csalom meg öt. minden éjjel ez van,soha nem olyan,hogy boldogok vagyunk együtt stb stb. elvileg mindig álmodunk,csak nem emlékszünk rá. ha együtt alszunk,soha nem tudom,mit álmodtam. akárhogy is próbálok rá visszaemlezni. vele semmi,egyedül meg jönnek ezek a "hülyeségek". kérlek segítsetek,ez így nagyon furcsa. köszi :)

2014. márc. 16. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán aggódsz a kapcsolatotok miatt.
2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudatalatti szinten megcsalas: feltekeny vagy, nem bizol benne, vagy attol tartasz o nem bizik benned?
2014. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pont ez az,hogy teljes mértékben megbízom Benne és nagyon szeretem. inkább egyfajta félelem van bennem,mert az eddigi kapcsolataim nem voltam túl jók. csak attól félek,hogy ÉN rontok el valamit (nem megcsalásra gondolok). bár szerencsére mindent meg tudunk beszélni,még olyan dolgokat is,amiket mással nem mertünk régebben :)
2014. márc. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!