Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, hogy álltok az első...

Pasik, hogy álltok az első randis kérdéshez, mit vártok el a lánytól, engem személy szerint kellemetlenül érint a szituáció, pl ha beülünk vhova és h. a lényeg az, hogy nem tudom hogyan vezessem fel ezt a fizetős témát, h majd én kifizetem a sajátom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor végeztünk a csaj felajánlja,hogy fizeti a részét.Ez udvarias dolog.
2013. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindig mondom h fizetem a sajátom

ha belemegy akkor tényleg fizetem

ha ragaszkodik hozzá h ö fizesse hagyom de csak ha nem nagy tétel

pl egy kv tea vagy üdcsi

ha nagyobb akkor ragaszkodok a saját részem fizetéséhez


kvázi ezzel megoldom h a pasi zavarba jöjjön

no meg nekem ez így természetes :-)

2013. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en ezt ugy oldom meg hogy nem beulos helyre megyunk hanem valami nyugodt es ingyenes helyre. altalaban a parkban seta vagy ha olyan az ido akkor az egyetem egyik nyugis padja.
2013. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erölteti akkor neki is okozol egy jó napot, hogy engeded, hogy kifizesse. FŐLEG ha szeretnél még vele találkozni, mert nagyon tetszel neki. És ilyenkor mondhatsz olyat, hogy "holnap én hívlak meg téged"

Ha nem akarsz már találkozni, akkor nyíltan megmondod, hogy te a sajátodat ki akarod fizetni és akkor nem lesz olyan, hogy "tartozol" neki.

2013. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azért hülyén érezném magam, ha a nő fizetne, főleg ha van folytatása is a randinak.

Azért mindenképp jó, ha felajánlja, ez olyan kötelező formaiság sztem.

2013. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Pff manapság ilyenek a " férfiak "??? Az a pofátlanság hogy ti nem fizettek...Hol van mar bennetek az udvariasság...Ės főleg ha TI hívtok meg minket akkor minek fizessek...am itt nem a pénzről van a szó (bar is nekem...mer az nem számít )hamem arról hogy kiveszett beloletek az udvariassag
2017. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!