Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha az álmodom,...

Mit jelent az ha az álmodom, hogy a barátom egy másik lánnyal jött össze?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
+csalt.
2014. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyet én is álmodtam és az azért volt, mert nagyon féltékeny voltam arra a bizonyos lányra, és nem bírtam kiverni a fejemből. persze miután azt álmodtam, reggel rögtön elmeséltem a barátomnak és megbeszéltük.
2014. márc. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, legfeljebb annyit, hogy félted a kapcsolatotokat, de az is lehet, hogy teljesen véletlenül álmodtad ezt.
2014. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy féltékeny vagy. Egyáltalán nem biztos, hogy ez megtörtént a valóságban is.
2014. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Dehogy jelenti, hogy megcsalt :) Amiről álmodhatsz: amitől félsz, ami megtörtént és amire vágysz. Lehetnek olyan álmaid is, amelyek egyikbe se sorolhatók be, viszont ez nem sűrű, és valami módon biztosan kapcsolódik az egyik kategóriához. Ezt most biztosan azért álmodtad mert félsz ettől, ha nem is gondolsz rá tudatosan akkor is ott van benned. Nem kell ehhez olyan nagy féltékenység, hogy ilyet álmodjék az ember. Előfordul.
2014. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is erre a féltékenység dologra gondoltam mivel tényleg féltékeny vagyok a volt barátnőjére
2014. ápr. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!