Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy lánnyal, tetszik, de még nem tudom, hogy mit is akarok tőle. Közben van egy másik lány, akit csak látásból ismerek, de régóta nagyon tetszik, és ma megtudtam, hogy oda van értem. Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy nálam pár évvel fiatalabb lány (ő kb most végez gimiben, én meg bsc-n) akit néha látok reggelente velem utazni, arra jár, amerre én. Nagyon tetszik már egy ideje, de még nem volt igazából alkalmas helyet leszólítani. Ma nem találkoztam vele, de odajött hozzám egy barátnője (elvileg a tudta nélkül), és elmondta, hogy én is nagyon tetszem neki. Én viszont épp randizgatok egy másik lánnyal, aki szintén tetszik, alakul is valami, de még nem tudom, hogy mit akarok tőle pontosan. Most teljesen összezavarodtam, mert nagyon tetszik az előbbi lány, és váratlanul ért ez a mai infó, viszont nem akarom megbántani a jelenlegi lányt, és otthagyni, főleg, hogy ki tudja, hogy összejönne-e a másikkal valami.

Előre is köszönöm a segítséget, és remélem, hogy azért követhető, amit leírtam! :)

22/F


2014. márc. 5. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan helyzetben voltam, mint te csak nőben és 2 pasi közül kellett választanom. Az volt a baj, míg azzal, akivel randizgattam muszáj volt (jelenleg is, csak most a múltról írok) mindig sok időt egyhuzamban eltöltenem, és valószínűleg megbántottam volna, hogy egy másik fiú miatt otthagyom. Így őt választottam és adtam magamnak egy esélyt vele, mert nem fogok még egy olyan jó embert találni, mint ő. Sorolhatnám a jó tulajdonságait, csak nem férne ki. Ami nagy különbség köztük, hogy míg akivel együtt vagyok nem annyira humoros a másik igen, ami nálam fegyver és azonnal megfogott. A szívem a 2.-hoz húzott, de jobb szeretek az eszemre hallgatni és úgy érzem jobb is volt ez a döntés! A viccelődés meg majd kialakul.
2014. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt akivel randizgatsz, már ismered valamennyire. Ha úgy látod, hogy tetszik nem csak külsőleg de a személyisége is, akkor lehet valami. Azt akit pedig látni szoktál... nos, hozzá jelenleg csak a nemiszerved hajt, de koránt sem biztos, hogy van olyan mint a másik.


Ebben a helyzetben kell elővenned a pro-kontra mérleget és megállapítanod kockáztatsz vagy sem. Az egyetlen rossz amit tehetsz, hogy mindkettőt hülyíted. Mindenképp válassz!

2014. márc. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!