Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy lánnyal...

Miért van az, hogy egy lánnyal jó ideje csetelek, tökre ilyeneket írogatunk egymásnak, erre mégis valami másik gyerekkel talizott és hagyta, hogy megcsókolja? Most meg mióta szakított vele, miért nyalizik nekem újra?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy játsszon vlem egy lány, hülyítsen más fiúkat, ha velem nem talizott, amikor felajánlottam, meg folyton csk az van, hogy majd talizunk, aztán mégsem, de azzal meg tudott talizni és hagyta hogy fogdossa és megcsókolja. -.-
2014. febr. 23. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ezt egyenesen, h ne szórakozzon veled és ha csak azért beszélget veled mert egy érzelmi pótlék vagy akkor koptasd le, nincs értelme :S
2014. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod a szamár esete vagy, az örök pótlék.
2014. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyeneket?
2014. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zavard el!
2014. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl nyálas, és lassú vagy. A lányok ugyanazt akarják, mint a fiúk, csak nem olyan türelmesek.
2014. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

leírtad miért-tök régóta csetelsz vele és mindig le tudott rázni téged,amikor szóba került a randi.

a másik gyereket valószínűleg nem tudta lerázni és kitartóan ragaszkodott a randihoz,forszírozta folyamatosan,ezért találkozott is vele.

ennyi a sztori.

tipikusan a mulyaság bakija a sztorid.

és nem játszik veled,ha folyamatosan beszéltek,érdeklődik ő,csak mindig elbuksz vele szemben és az ő akarata érvényesül nem a tied,ez meg gyengeség,ezért mondja le folyamatosan.

2014. febr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem kéne sokáig csetelni vele, hanem azonnal elhívni...gondoloma a másik fiú nem töketlenkedett ennyit.
2014. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy én már több mint fél éve hívom talira és midnig lemondja valami ürüggyel. Ja meg a srácnak állítólag az a mákja, hogy lényegében egy suliba járnak, én meg még csak nem is egy városban vagyok a lánnyal.
2014. febr. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!