Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges-e álmot álomban...

Lehetséges-e álmot álomban látni illetve átélni, érezni?

Figyelt kérdés
Már kétszer fordult elő Velem,hogy úgy éreztem mintha álmom az álmomban lenne.Most is így álmodtam,és még a fájdalmat a bántást s így érzékeltem, de a felébredés így szakaszonként történt.Mindenre emlékeztem,csak felébredés előtti dolgokra nem.Lehet, hogy a tudatalattim játszik Velem vagy Valaki így akar üzenni?!Erre keresem a választ!Köszönöm előre is ha választ kapok!!! Ildikó
2014. márc. 18. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, hogy álmunkban is álmodunk.Bár nem gyakori.De nincs különösebb jelentősége, mint a többi álomnak.
2014. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg emberrel előfordul, hogy álmában álmodik. Velem is megtörtént párszor. Sőt, olyan is volt már, hogy legalább hatszor (!) ébredtem fel, hogy na végre a valóságban vagyok, aztán jól rá*Asztam. Nagyon xär ám egyik rémálomból a másikba csöppeni, mindig az a megkönnyebbült érzés, hogy végre vége, aztán bumm, valami a képedbe mászik. (Fúh, de gyűlölöm a trágárságszűrőt -.-)
2014. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is megtörtént már. Álmomban a barátnőmnek meséltem, hogy milyen rossz volt az álmom amiből éppen felébredtem...hát reggel igazán meglepődtem:D Eszembe is jutott az eredet c film:)
2014. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előfordul. Már nálam is volt ilyen hogy xy átölel és érzem a szívverését.
2014. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!