Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom az álomban. Ez nagyon...

Álom az álomban. Ez nagyon durva. Hogy és miért történhetett?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy álmodok. Felébredtem a valóságba.(legalábbis azt hittem) és megkérdeztem barátnőm hogy tényleg meg történt az a valami vagy csak álmodtam?Azt mondta hogy megtörtént erre pedig felkeltem ténylegesen és kiderült hogy ez az egész egy álom volt.Nem rémálom volt.
2014. febr. 21. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Lehet, hogy még most is álmodsz, és ebből az álomból is fel fogsz hamarosan ébredni, aztán a következőből is, aztán az azutániból, és így tovább...
2014. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majdnem vicces voltál. Komoly válaszokat kérnék nagyon ijesztő:o még sosem hallottam ilyenről.
2014. febr. 21. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Eszem ágában sem volt viccelni. Valójában most is 10% esély van arra, hogy mindegyikünk álmodja ezt a valóságot. Attól még, hogy neked ez hülyeségnek hangzik, nem jelenti azt, hogy nem igaz.
2014. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyankor szokott lenni ilyen "felébredős" álom, ha felszínesen alszol, az ébrenléthez nagyon közel. Az sem kizárt, hogy egy másodpercre tényleg felébredtél, de észre sem vetted, egyből visszaaludtál. (Velem már megtörtént, többször is felébredtem álmomban, mire végre valóban felébredtem és sikerült ébren maradnom.)
2014. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt téves ébredésnek nevezik, de asztrál projekció is lehet oka az ilyen élményeknek.Az alvásparalizistől az különbözteti meg, hogy ilyenkor nem bénult az ember.
2014. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *Nekomimi* ***** válasza:
Velem is előfordult már, nem mondom, hogy sokszor, de párszor igen. Szerintem semmi különös, én inkább mérges voltam, hogy álmomban álmodtam, mert álmomban azt álmodtam, hogy hatalmasat szexeltem egyik volt pasimmal, de kétszer kellett csalódni, hogy blee, csak álom volt...
2014. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Haha, velem is volt. A multkor almodtam valami marhasagot, aztan felebredtem (azt hittem) es elkezdtem meselni a paromnak, hogy most szolj hozza, hogy lehet ilyen hulyeseget almodni? Par perc mulva tenylegesen felebredtem es fekudtem az agyban es egy pillanatig el kellett gondolkoznom, hogy hol vagyok es most mi is tortenik, aztan a testi erzekeim meggyoztek, hogy valoban felebredtem. (ereztem a paplan sulyat, megfogtam az agy szelet, stb. csak hogy tutti ebren vagyok)
2014. febr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennél csak az a durvább, mikor az álmod képei ténylegesen megfelelnek a valóságnak és közben semmi az égvilágon nem történik.Csak fekszel a sötét szobában és bámulsz, azt hiszed, ébren vagy, aztán jön egy fura érzés, hogy olyan más, nyomasztó a hangulat és valami mégsem stimmel...Aztán rájössz, hogy csak álmodsz, de nem tudsz felébredni.Na, az para!Velem ez szokott előfordulni.
2014. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!