Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent autóban ülni a...

Mit jelent autóban ülni a macskámmal álmomban?

Figyelt kérdés
Nincs autóm, vezeteni nem tudok de van macskám. Éjjel azt álmodtam, hogy egy út elágazásnál voltam én és a macskám és beültünk egy kocsiba amit nem indítottam el, közben kint fekete ruhás emberek valamiért le akarták lőni a macskámat, gondolom ezért akartam elmenni a helyszínről, hogy nem tegyék meg. Aztán vége lett. Van ennek valami jelentése?

2014. márc. 19. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy általánosságban macskával álmodni nem jó. Valamiféle csalódást, megcsalást, átverést jelent.

De az útelágazás jelentheti azt is, hogy valamilyen választás, döntés előtt állsz. A macska meg csak véletlenül volt ott, mert egyébként is ő van melletted az életben.

2014. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál, álmoskönyvet lapozgatom itt neked, de változik a válasz attól függöen, hogy ki vezetett. Te vagy a macska?
2014. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddgi válaszokat!


# 2/2 Én ültem a kormány elé a macskám pedig az anyósülésre. De nem indítottam el a kocsit, hanem kiszáltam és megnéztem azokat a fekete ruhás embereket de onnatól olyan halvány már az egész, hogy akkor lett vége az álomnak.

2014. márc. 19. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltban átélt, olvasott, hallott, filmen látott, esetleg elképzelt események egyvelege. Jelentést, jövőbeni előrejelzést kár keresni bennük. Vannak ugyan álmoskönyvek, de azokat is csak emberek írták, akik hittek benne. Még Freud bácsi is foglalkozott az álmok jelentésének megfejtésével, de végül kutatásait nem igazolta senki.
2014. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Na ez utóbbi a nagy tévedés,az álmoknak jelentésük van és sokszor előre figyelmeztetnek. Valahányszor áradó folyóval álmodtam, súlyos beteg lett egy hozzátartozóm. Máskor azt álmodtam, gránátok robbantak a kertben.... Soha nem látott cifra nehéz idők jöttek. Egyszer azt álmodtam, bányában kerestem a férjemet. Szerencsétlen egy héten belül meghalt.... Álmodnak van egy egyszerű jelentése: valaki bántani szeretné a macskádat.Lehet, Te nem is sejted, de így van. A másik, elvont jelentése lehet, hogy két férfi közül kell választanod és az egyik betegesen féltékeny. Vigyázz!
2014. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Schubert Andrea

Köszönöm amit le írtál. Arról nem tudok, hogy valaki akarná e bántani a macskámat, nem tudom elképzelni senkiről, de vigyázok rá nagyon nehogy kiszökjön véltelen.


Az elvont jelenség, hogy 2 férfi közül kellene választanom nagyon igaz! Nem tudom, hogy melyiküket válasszam, mert mind a ketten nagyon fontosak nekem. De akkor ha nem tudok választani lehet egyiket sem kellene. A másik nagyon furcsa, hogy pár héttel ezelött egy nő megállított az utcán és azt mondta "beszélek neked arról a 2 fiúról akik az életedben vannak..." persze pénzt akart tőlem, mondta, hogy nem jós, de nagyon megijedtem ezért nem beszéltem vele.

2014. márc. 21. 02:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a macska a legjobb társad az életben.Talán van, akinek ez nem tetszik mert szeretné, ha macskázás helyett inkább az életed irányításával foglalkozás,mert úgy látszik, most egy helyben toporogsz.
2014. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
az álomfejtés nem ezotéria... szóval a macska a nőiesség jelképe (hacsak nem vmi extra körülmény befolyásolja a macskákról alkotott képet).. az, h te vezeted az autót,v a volán mögött ülsz azt jelenti "kezedben az irányítás".Útelágazódás sztem egyértelmű...fekete ruha az tulzott komolyságot jelent.. mint pl az egyenruha, egyáltalán nem a gyász színe v ilyesmi. Ha bántják a macskát, valszleg a nőiességed csorbult... Ez lehet olyan apróság is, h aznap nem dicsérték meg a frizurád. Az álmoknak nincs mindig olyan mély tartalmuk, mint amilyen izgalmasnak megálmodjuk azokat. Csak vannak a tudatalattinkban kisebb akadályok, amik este, álom közben oldódnak fel...
2014. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az álomfejtés nem ezotéria

Hanem, mi a ménkű?

2014. ápr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
előzőnek: pszichológia... mi más? Ha elmegy előtted egy fekete macska nem azért borulsz fel a biciklivel mert elment előtted egy fekete macska, hanem mert megijedtél, h elment előtted egy fekete macska. Vagy ha álmodban mindenáron wc-t keresel, nem hiszem, hogy a jövődet kell megfejteni belőle. Néha sajnos tényleg csak pisilni kell
2014. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!