Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kb egy éve rendszeresen...

Kb egy éve rendszeresen visszatérő álmom van: egy nagyon jó barátommal, akivel már lassan 3 éve nem találkoztam, mert külföldön dolgozik, mindig beszélgetünk. Nagyon jól elvoltunk mindig. Jelent ez valamit vagy szimplán hiányzik?

Figyelt kérdés
Tavaly itthon volt de nem tudtam találkozni vele, mert akkor én nem voltam itthon. Rettenetesen bántott a dolog. És azóta kb. kéthetente mindig álmodok vele. Sajnos amióta kint van nagyon ritkán beszélünk

2014. márc. 28. 18:14
 1/2 Passiflora ***** válasza:

Ha velem történne ilyen, én úgy értelmezném, hogy egyszerűen azért álmodom azt, hogy beszélgetek a barátommal, mert gyakran gondolok rá és hiányzik.


Ha olyan jó barátok vagytok, miért nem beszélgettek gyakrabban pl. a Skype-on?

2014. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs rá mód, állandóan dolgozik meg én is ... karácsonykor, szülinapkor beszélünk és kész... de majd nyáron jön haza pár napra.
2014. márc. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!