Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtést kérnék ha lehet! (? )

Álomfejtést kérnék ha lehet! (? )

Figyelt kérdés

Már vagy másodjára álmodom újra..

Sötét van. állok egy helybe. Egyszer csak körül nézek, és tőlem bal oldalon két ismerősöm nem tudom fogócskáznak.. vagy futkároznak.. utána valaki fut felém, és egy kés van a kezébe. aztán felébredek.



2014. ápr. 2. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Még mindig nem jelenteken semmit az álmok.
2014. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszra: Ez nem igaz.. 3 hete megálmodtam ahogy unokatesómat egy szürke kocsival viszik suliba és másnap megtörtént. megálmodtam ahogy be fog törni a szobám ajtaján a felső üveg és megtörtént. 3-4 nappal később. szóval.
2014. ápr. 2. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval.
2014. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Disznóvágás lesz biztos! :DD
2014. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsófi230102 válasza:
az álmok igenis jelentenek dolgokat. én azt gondolom hogy félsz valamitől de az hogy felébredsz az talán az hogy meg tod előzni és/vagy elfelejteni. A barátnőm szerint jó vagyok az ilyen álomfejtős cuccokban egyszer például azt mondtam neki válasznak hogy fél valamitől ami a való életben is megtörténhet vele.
2014. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zsófi230102 válasza:
és igazam lett
2014. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen kedves Zsófi, mert kb 13-15 éves vagy. Majd ha nősz egy jó pár évet, akkor te is rá jössz, hogy semmit nem jelentenek. Csak gyerekként még sok mindent nem értesz, de hát hiába is magyarázom :D remélem mondjuk úgy 18 évesen is aktív felhasználó leszel, és ráakadsz erre a kérdésre.
2014. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azt jelenti hogy hentes leszel

csak a malac szemszögéből láttad a dolgot

2014. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 teljesen igazad van
2014. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!