Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segítséget kérnék! Hogy tudom...

Segítséget kérnék! Hogy tudom magam megvédeni a vámpírok ellen? Pl: növény, kristály vagy mivel? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 17:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Húzz egy nájlontacskót a fejedre és írd rá hogy "Láthatatlan vagyok", így soha nem fognak észrevenni, még ha befekszel is mellé a koporsóba. Tudom. Próbáltam.
2012. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Lilith1994 ***** válasza:

Egy feszülettel( gyengébbek kedvéért kereszt)

Ha vérben van a fokhagyma (ha megeszed a fokhagymát...mondjuk ez a vámpírrá válás ellen van, mert tisztítja a vért.

Szentelt víz.


Ha meg akarod ölni karó a szívébe.

2012. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Ezüst,napfény...nem nézel te túl sok twilightet??!Jön Edward és megharap...vagy felcsinál
2012. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Edward nem vámpír, hanem csillámvámpír. A kettő nem ugyanaz.
2012. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Won ***** válasza:
A fent említettek helytállóak (legalábbis azt hiszem), de miért érdekel ez? Oké persze, kíváncsiság. De veszélyben érzed magad?
2012. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Lilith1994 ***** válasza:
17:42-es vagyok...el felejtettem írni hogy utálom az alkonyat című filmet.
2012. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Én is utálom az alkonyatot. Sőt az összes vámpírt, mind filmekben, mind a valóság.... várjunk csak... a valóságban nem is léteznek. Akkor csak a filmekben.
2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

18:33-as vagyok.én is utálom a twileghtet.így nem tudhattam,hogy ez az Edward milyen vámpír (azt se tudom,mi az a csillámvámpír).de hogy válaszoljak a kérdèsre:

Kedves kérdező!

Vámpírok nem léteznek,csak a néphagyományok szerint.Magyarországon(feltételezem ott laksz)még egyetlen egy darabot nem láttak.Semilyen gyilkosság nem történt,ami vámpírharapásra utal,szóval megnyugodhatsz.Olaszországban (lehet máshol,nem biztos) és még néhány isten hátamögötti helyeken találtak vámpír koponyát,legalábbis azt hitték rá.A fejen meg voltak nyúlva a szemfogak (vagy más fogak).minden népnek más a kultúrája,de a mi kultúrákban nem sok vámpír szerepel.Drakula gróf,őt nevezték vámpírnak.róla nem sokat tudok,de ha érdekel keress utána és azután is,hogy hogyan védekezhetnél a NEM LÉTEZŐ vámpírok ellen.A google a barátod!

2012. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan védekezhetnél??hát óvszerrel!!
2012. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 fairi1 ***** válasza:
75%

Egy jó kis katana tuti segítene. Legyen bárki aki megtámad, ha lecsapod a fejét akkor tuti nem fog virgonckodni! ha ember volt véletlenül akkor mész a börtönbe, vagyis óvatosan vagy ha utcán lát meg a rendőr vele akkor veszélyes fegyver viselése miatt fog rossz szemmel rád nézni!

Még a filmekben, könyvekben is ritka hogy lefejezés után túléli a szörny! Másik biztos megoldás a tűz, az mindent elpusztít. A lángszóróra is igaz a fenti figyelmeztetés.


Komolyra fordítva a szót, remélem ezt a kérdést csak poénnak szántad és nem gondoltad komolyan!

2012. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!