Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok az álmaimról?

Mit gondoltok az álmaimról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem feltétlenül a konkrét jelentés iránt érdeklődök most.Az a helyzet,hogy volt hogy megálmodtam valamit előre,többször is előfordult.Viszont ezekre a dolgokra vágytam is,szóval nem tudom hogy ezek vágyálmok,vagy jósálmok?Vagy,a kettő nem zárja ki egymást?Minden esetre,az biztos,hogy valóra váltak.

2014. ápr. 3. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy varázsló vagy
2014. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amúgy majd csak azok írjanak,akik hisznek ezekben a dolgokban.

Ha valaki szeretné,vagy ért hozzá jobban tényleg,akkor annak priviben elküldhetem a konkrét álmokat,de ide röviden akartam kiírni,és a tényeket,a lényeget így is érthetitek.


De elsőnek is megy a zöld.

2014. ápr. 3. 21:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Köszi :) Én is hiszek benned :)
2014. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen,sőt olyan is ,hogy valemire az álmomban diktálta a helyes választ valaki.

Olyanról amiről fogalmam sem volt.

Utána jártam és helyes volt a válasz......

olyan témákban amik nem is érdekeltek és talán több éves kutatás vgy tanulás után jöttem volna rá......

mostanában már nincsenek ilyenek,viszont ha valamiről nagyon akarok álmodni,akkor már aznap sikerül is.

...de eddig azt hittem ez másokkal is így van ,ezért senkinek nem beszéltem róla,mintha nem is lenne.....

2014. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden dologban két módon vélekednek az emberek Akivel megtörtént,hogy egy álmát az élet megcsinálta az nem hiszi,hogy ilyen van,ez igaz,hanem tudja.Idő kell ahoz,hogy egy jósálom megtörténjen. Egyik esetben többb,másikban kevesebb.Már csak azért is,mert az álom küldőjének Meg kell teremteni a körülményeket.

Ptőfi: Jövendölés c. álmának vége: "Anyám az álmok nem hazudnak,takarjon bár a szemfödél, dicső neve költő fiadnak, anyám soká,örökké él."

2014. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ez majdnem mindenkivel előfordul az életben,hogy ledöbben ezen az eseten.Egy olyan helyzettel ,pillanattal találkozik hogy ez már egyszer megtörtént, régen megálmodtam ugyanezt a jelenetet,helyzetet.


Ha erre gondoltál.

2014. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Végül is,ilyesmire gondoltam,utolsó válaszoló.

Egyébként kinek küldhetem el ezeket az álmokat?Hátha meg tudjátok mondani,hogy mennyire "különlegesek".Akit konkrétabban érdekelne,küldhet privit.


Köszi mindenkinek,hasznosak voltak.

Ha nektek is voltak ilyesmik,ti is megírhatjátok a tieiteket.

2014. ápr. 3. 21:56
 8/12 A kérdező kommentje:

Közben még annyit,hogy főként az utolsó válaszolóhoz kapcsolódva, megálmodtam mi fog történni,de nem konkrétan.

A jósálmokról viszont azt olvastam egy helyen,hogy nagyon pontosak.Az én álmaim meg annyira nem,legalábbis nem mindegyik.

Ha volt valami eltérés,akkor az a helyszín volt.De a szereplők,meg maga a lényeg,történet ugyanaz volt.

2014. ápr. 3. 21:59
 9/12 anonim válasza:
Nekem elküldheted, csak írd bele a címbe h álom pls, hogy tudjam miről van szó.
2014. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem állítom biztosra, de én ezt tartom igaznak:


Az agy működése összetett, agyunk hatalma sokkal nagyobb, mint hinnénk. Az álmok tehát több félék is lehetnek. A varrógép feltalálója (nem emlékszem a nevére), úgy hozta létre a találmányát, hogy nyugodt körülmények között megpróbálta irányítani elméjét lefekvés előtt. Azt álmodta, hogy az erdőben/dzsungelben üldözik az indiánok, majd körbe veszik, szúrós hegyes dárdákkal a kezükben. A dárdák végén a kő, amelyet kiéleztek, volt benne egy lyuk úgy nagyjából fél centire a hegyétől. Felébredt és elgondolkodott... Mi van, ha a tű hegyét is kilyukasztja? Így tett és azóta varr a varrógép. Szóval, lehet többféle álmod is, kérdés mit tudsz leszűrni belőlük, tudatosan idézted elő, vagy csak vágyakozol utána, ez a te döntésed, te látod a te fejedben mi zajlik. Ha valóra vált, akkor valószínűleg az agyad rásegített a valóra válásban. NINCS VONZÁS TÖRVÉNY, de VAN ÖNKONTROLL!

2014. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!