Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok minden éjszaka...

Miért álmodok minden éjszaka egy bizonyos dologról? Konkrétan arról álmodok mindig, hogy a pasim a hátam mögött mással találkozik, más lányokkal beszélget, és bunkón viselkedik velem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Talán azért mert ezektől a dolgoktól félek vagy lehet valami más jelentősége? Hogy tényleg megtörténik ez?
2014. ápr. 7. 09:20
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:
Sztem azért, mert nem bízol meg a pasidban.
2014. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert saját magadban nem bízol, bizonytalan vagy, egyfajta kisebbrendűségi komplexus, nem érzed magad elég jónak a riválisokhoz képest. Ez lehet, hogy csak tudat alatt működik nálad, szóval elsőre fura lehet, de gondold végig, elég magabiztos vagy-e.

Egyébként az is lehet, hogy nem konkrétan a rivális nőkkel áll kapcsolatban, hanem általában, talán a kapcsolatodtól függetlenül, más szituációkban vagy bizonytalan. Pl. idegen emberek között nem érzed magad kicsit feszélyezve? Ha pl. bunkók az emberek veled, azt hogyan kezeled? (Vásárláskor, stb.)

Találgatni nem akarok, de valami ilyesmire tippelek.

2014. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt neked kell megállapítanod.Lehet csak félelem is, de lehet az is, hogy az álmaid figyelmeztetni akarnak.Azért figyelj kicsit jobban a pasidra.Csak kíváncsiságképp.
2014. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazat adok mindenikőtöknek mert ezek mind bennem vannak...nem vagyok magabiztos eléggé, nem is bizok benne mert már eljátszodta a bizalmamat és ezért félek hogy ismét megteszi ezeket a dolgokat...
2014. ápr. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!