Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma lesz az esküvőm és éjszaka...

Ma lesz az esküvőm és éjszaka azt álmodtam, hogy meghal a férjem, aztán mégis magához tér. Jelent ez valamit, vagy csak túl van pörögve az agyam?

Figyelt kérdés

Mintha az esküvőre készülve halt volna meg, annyira fájt a szívem mindenem, hogy azt hittem, szétszakadok, ráadásul nem is találtam a testét. Aztán amikor megtaláltuk már koporsóban volt és amikor kinyitottuk, valahogy magához tért.


Ettől függetlenül pedig azt is álmodtam, hogy a közös gyerekünk beleesik egy hajóról a vízbe, nem bukkan fel, én utánaugrom, alig találom meg, és nem lélegzik.


Borzasztó érzéssel ébredtem fel, aztán majdnem elsírtam magam a megkönnyebbüléstől, hogy ott vannak mellettem mindketten.


(Már régóta együtt vagyunk, a gyerek is 5 éves, és kicsi polgári esküvő lesz, túlstresszelve nem vagyok.)


Jelentenek ezek valamit, vagy csak idegesebb vagyok mint gondolnám?


2014. márc. 1. 09:29
 1/6 anonim válasza:
2014. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nőknek ez a legnagyobb nap életükben, ami róluk szól. Egyszerűen csak annyit jelent, hogy éjszakára sem tudtál lenyugodni, hanem járt az agyad.


Én ilyen jellegű álomból inkább önbizalmat nyernék, ha hajlamos vagy kis bosszúságoknak túl nagy jelentőséget tulajdonítani (pl. esküvői szervezési hiba: húgomék amikor kivonultak templomból ott volt egy csöves, mert nem gondolt rá senki, hogy adjon neki egy kis pénzt, azért hogy elhúzzon), az álom talán érezteti Veled azt, hogy ezek mennyire jelentéktelen dolgok az életben.

2014. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

az álmoskönyvek szerint a halál jót jelent. a halált pedig a nagymama jelenti.


nincs a polgári eljárás körül valami bonyodalom? esetleg a névvel?

2014. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bonyodalom nincs, mert megtartom a saját nevem, és ezzel szerencsére a párom is egyetértett (jelenleg túl sokba kerülne minden papírt/kártyát átíratni).
2014. márc. 1. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aggódsz,hogy az esküvővel megváltozik az életetek...

Majd túl leszel ezen.

Az álom után úgy gondolom nem te akartad feltétlen az esküvőt(?),örülj neki,ha el szeretnének venni,ha viszont tényleg nem akarod papírral összekötni magad valakihez,ne tedd vagy várj még.

2014. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is akartam, különben nem tettem volna :)
2014. márc. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!