Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy mit jelenthet, ha már többször is azt álmodtam, hogy a férjem vízbe akar folytani?

Figyelt kérdés
Lenyomja a fejem a víz alá, mindig azt hiszem, hogy csak viccel, játszunk, de aztán nem kapok levegőt és nem engedi, hogy feljöjjek. Már kapálózok, karmolom, próbálok kiabálni, de nem enged feljönni. Mindig felébredek itt. Mit jelenthet? Amúgy nem erőszakos a férjem, vagy ilyesmi, nem bántana soha, szóval biztos nem az, hogy félek, hogy tényleg vízbefolyt:)
2014. ápr. 9. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg valamiért nem kapsz levegöt (ez többféle betegségtöl lehet) alvás közben és ezért álmodsz ilyet.
2014. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az ugrott be, hogy talán orrsövény vagy hasonló probléma miatt nem kapsz levegőt éjjel.

Orvosnak is mond el.

2014. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lelki okai is lehetnek. Pl. én újabban hasonlóan azt álmodtam, h fulladok, és fel is riadok rá, és tényleg fulladtam. Nekem mondták, h sajnos pánik betegség.
2014. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, általában be van dugulva az orrom, reggel is be volt, mikor felébredtem, de hogy pont a férjem fojtogat, az nem furcsa?
2014. ápr. 9. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bízol a férjedben és félsz valamitől. Erre rátetőzik a sok rémtörténet -Pl: férfi üti a nőt!
2014. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!