Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar oly sok embert a...

Miért zavar oly sok embert a hófehér szmoking, vagy öltöny? Kellő laza magabiztosság mellett szerintem szép. Sőt!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. jan. 13. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Hajj te sukár tezsvírem, te vagy az Győzike? Hogy szíjjam ki a lelkedet, olyan fess gigolo vagyol a fehír zakodba:$
2014. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Zavarni nem zavar, de nem tetszik..
2014. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nehezen rugaszkodnak el a megszokottól, az átlagembernek már a szürke is túl merész. Milánóban nyugodtan sétálgathatnál így, senkit nem zavarna, de tudod mit? Ha elég magabiztos vagy egy fehér öltönyhöz, akkor viseld nyugodtan és ne foglalkozz mások nemtetszésével.
2014. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
nekem jobban tetszik a feher :) sokkal vaganyabb, mereszebb, es szerintem fiatalosabb. David Beckham-en jobban all a feher. szexisebb. szerintem:)
2014. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavarna? Nem láttam még tömegeket tüntetni a fehér öltöny és szmoking ellen. Nem tudom honnét veszed ezt kérdező?
2014. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon tetszik, de azért ehhez jól kell kinézni, nemm mindenkinek áll jól...
2014. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Tudni kell hordani, könnyen átmehet közönségesbe.
2014. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
ha vékony vagy, akkor állna jól csak.
2014. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

messze nem, lásd ikrek


[link]

2014. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!