Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Melyik vt a legjobb és a...

Melyik vt a legjobb és a legkülönösebb álmotok a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Maga a történetekre vagyok kiváncsi, hogy ki miket szokott álmodni a szerelméről!(vicces, érdekes, szerelmes álmokat várok)

2014. ápr. 15. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Legjobb egy teljesen idegennel volt, legrémesebb az amikor a barátomon átmentem egy úthengerrel és kilapítottam.
2014. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amikor lelépett a több éve gyűjtögetett pénzemmel, mondván hogy neki nagyobb szüksége van rá.

az a baj, hogy ez előbb élőben történt meg, és aztán emiatt lettek rémálmaim is.

2014. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát vót egy álmom a múltkor a szerelemmel épen szeretkeztünk három melle volt mindhárom tejet adott két lyuka vót szeretkezés után pedig a falra spriccelt.
2014. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A jövőt láttam, volt (azt hiszem) 2 gyerekünk, tipikus tökéletes délután volt és örömteli, boldog légkör. Az volt még a furcsa, hogy közben kettős érzésem volt, mintha egyszerre éreznék a jelen énemmel és azzal az énemmel, abban a helyzetben. A mostani énem (az álomban) meg volt szeppenve, talán furcsálltam is a helyzetet, de az az énem vidám volt és valahogyan éreztem, hogy nekem is azt sugallja, hogy minden oké. Sajnos azóta szétmentünk, ezért még jobban fáj... Ja és még a dologról annyit, hogy soha nem voltam egy érzelgős ember, ezért is lepett meg ez az álmom.


19/F

2014. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A két legkülönösebb álmom, jósálom volt, az egyik ugyanúgy bekövetkezett, ahogy álmomban láttam, a másik pedig sajnos egy rossz üzenet volt, ami szintén bekövetkezett.
2014. ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És elárulod hogy mi vt az álmodban ami be is következett?
2014. ápr. 16. 13:36
 7/8 anonim válasza:
Hát, egyszer volt olyan hogy tortát ettem, és a szél átfújta a hajamat. :D
2014. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én azt álmodtam, hogy a szerelemmel együtt vagyunk, aztán hirtelen történt egy baleset és meghalt.

Aztán ez a valóságban is megtörtént 😢

2022. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!