Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami magyarázat erre?...

Van valami magyarázat erre? Álmomban mostanában többször tudom, hogy álmodok. És fel akarok ébredni belőle. Kényszerítem magam, hogy felébredjek és sikerül is. Aztán pedig iszonyat félelem fog el. Olyan mint gyerekkoromban ha rosszat álmodtam.

Figyelt kérdés
Lehet a rossz lelki állapotomtól? Ezek az álmok és helyszínek mindig nyomasztóak....

2014. ápr. 18. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt tudatos álomnak hívják ami azt jelenti, hogy tudod irányítani az álmodat. Így ha ilyen nyomasztó helyen vagy álmodban és rájössz, hogy álmodsz próbáld meg átalakítani az egészet, pl egy számodra kedves helyre. Ne félj ettől mert ez egyébként egy nagyon jó dolog! :)
2014. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh. Erre nem gondoltam,hogy ez lehet :-o hát nem tudom hogy a legközelebbi esetben eszembe fog e jutni hogy irànyithatom a dolgokat. De jo tudni. Ès jo lenne kiprobàlni!
2014. ápr. 19. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy aludtam el, hogy még éreztem mindent. Éreztem, ahogy az érzékelés kikapcsol a kezeimben, lábaimban, hogy meg tudnám őket moccantani, de nem akarom, meg, hogy tudatomnál vagyok, de már az álomban, és én döntöm el, hogyan alakuljon, mi történjen, hogy nézzen ki. Kb. 5 percig. utána kikapcsolt a tudatom.
2014. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!