Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sétálok a fák alatt, találok...

Sétálok a fák alatt, találok sok gesztenyét. Megkérdezem hogy melyik a szelíd, mutatnak a másik fára? . ( folytatás lent, álomfejtésre lennék kíváncsi! )

Figyelt kérdés
... Odasétálok, felveszek egyet, és ráharapok. Elkezdenek mozogni a felső fogsorom bal oldali fogai, és egyesével ki tudom őket venni. Nézem szép fehérek, egyesével kiszedegettem őket. De csak a bal felsőket, a többinek nem lett baja. Mit jelenthet?

2014. febr. 13. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami jót,valamire vagy valakire "belebuktál",akire vagy amire azt hitted szelíd és jó,aztán mégsem."Még a fogaid is odavesznek".
2014. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolod, hogy valaki, vagy valami átvert, becsapott, félrevezetett, ami neked veszteséget okoz. A veszteség lehet anyagi, de érzelmi is.


A bal ha jól tudom a racionális oldal, így valószínűsítem, hogy inkább anyagi, fizikai probléma ez, mint érzelmi, de ebben nem vagyok biztos. (az agyféltekék elvileg keresztbe vannak kötve szal hirtelen nem tudom, lehet pont fordítva van)

2014. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hm... köszönöm a hozzászólásokat! Ez a mai napon pontosan bejött! Konkrétan már így indult...
2014. febr. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!