Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különleges álmom volt, mit...

Különleges álmom volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval elvesztettem pár ruhámat, és egy lányon láttam meg, akit ismerek régről. Azonnal megvádoltam, hogy ellopta őket,ő pedig síri kezdett és azt mondta hogy csak azért mert olyan szép ruhák. Pedig csak egy fekete melegítőnadrág és egy fehér póló volt rajta, vagyis az ellopott ruhadarabok. A pólóra még a nevem is rá volt írva. Nagyon mérges voltam álmomban.

Ez mit jelet?



2014. ápr. 22. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
???? Csak nem azt hogy az agya feldolgozta a maga sajátos módján az aznapi eseményeket ???
2014. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű kösz, ez értelmes válasz volt. -.-"
2014. ápr. 24. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy rá féltékeny,akár tudat alatt?
2014. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hm... igazából nem voltunk nem is vagyunk közelebbi kapcsolatba. 4 éve volt osztálytársam ez a lány, de sosem beszélgettünk, nem is tudom miért volt benne az álmomba.

Azért köszi a normális választ.

2014. máj. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!