Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene megfejteni az...

Valaki segítene megfejteni az álmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 15 éves lány vagyok és az álmommal kapcsolatosan fordulok a segítségetekre.:)


9.-es vagyok a történetem az iskolához is kötődik. Szombati nap volt, amikor elmentem valahova, ahogy illik elköszöntem anyától.. ámde a bolygó egy csíkban körbe levált és egy új bolygót alkotott ahol fogva tartottak minket. Ott dolgozni kellet.. meg minden rossz. De nem is ez a lényeg. Amikor visszakerültünk ... anya sírva fogadott nagy örömmel. Bementem az iskolába ahol egy nagyon jó fiú barátommal találtam magam szembe :) ő is nagyon megörült felkapott úgy szaladt velem. Van egy fiú a suliba aki tetszik nekem.. vele is találkoztam :) letettem a fejem az ölébe, behunytam a szemem és csücsörítettem a számmal.. majd megcsókolt :$ a csókja kifejezetten hideg volt. ( hozzá teszem hogy soha nem csókolóztam még vele).. de jó volt :$ valaki segítene?:)



2014. márc. 29. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:
a lényeg kimaradt !! Amikor visszakerültem a mostani 10.-esek végzősök lettek én pedig 15 évet öregedtem.. és ez úgy derült h ki a fogaim lejjebb voltak csúszva vagy valami ilyesmi.. egyedül a csók volt jó ebben az álomba és az hogy utána beteg voltam és a fiú törődött velem.. nincs jogosítványa pedig kocsikáztunk is
2014. márc. 29. 19:54
 2/2 anonim válasza:

Segítenék én, de ezt igazán csak te tudod megfejteni :-)

Próbálj meg visszaemlékezni arra, hogy az álom különböző momentumait hogyan élted meg, mikor mi járt a fejedben, és milyen érzések kavarogtak benned. Ezekből sokkal több következtetést tudsz levonni, mint én abból amit leírtál.

Az álmok egyébként nagyon jó önismereti tréningek tudnak lenni, ha az ébredés után foglalkozol velük, hiszen olyan élethelyzetekbe kerülhetsz bennük, amikbe egyébként még soha sem volt részed. Mindig figyelni kell, hogy a különböző álombéli helyzetek milyen érzelmeket váltottak ki belőled, és milyen gondolatokat szültek. Persze ez az éber világban is fontos, mert segít megismerni önmagadat, és az önismeret az, ami előre visz az életben :-)

2014. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!