Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha valakivel álmodom az...

Ha valakivel álmodom az jelentheti hogy rám gondolt elalvás előtt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ma aludtam ebéd után én is elég érdkeset álmodtam..mindig akkor amikor előtte csokit eszek :)
2014. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lupus ***** válasza:
Nem kizárt, de olyan csekély az esélye, hogy gyakorlatilag mégis az.
2014. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zsófia Tóth ***** válasza:
Semmi összefüggés a kettő között:) Én egyszer Robert Pattinsonnal álmodtam, de nem túl valószínű, hogy rám gondolt :D
2014. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Te foglalkozol vele a tudatod mélyén. Vagy előzől láttál/hallottál valamit, ami rá emlékeztetett, csak nem tudatosodott számodra az esemény.
2014. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Az is lehetséges....de szerintem az valószinübb hogy sokat gondolsz arra az illetőre így vele álmodtál.
2014. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is azt mondom,hogy ez tudat alatti dolog.Alvás közben a tudat alattid befolyásolhatja és kivetítheti az érzelmeket,vágyakat.Legyen az félelem,öröm,szerelem,harag.Szóval minden.Mindig van jelentése az álmoknak.Az a valaki nem gondolt Rád.Valahol Te gondoltál Rá
2014. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gaaraati válasza:

Igazából szerintem egészen lehetséges amit mondassz.

Kipróbálhatod direktben, hogy mondjuk haverodnak megmondod, hogy gondoljon rád direkt.


Van egy érdekes elméletem:


Ha valakire gondolsz , de nem konkrétan és DIREKT csak úgy mondjuk eszedbe jut, hogy 2 hete kalandparkban voltatok és ,hogy milyen jó hogy elvitt oda stb,akkor bekövetkezik az a tény ami a kérdésedben van.


DE


Ha erőlteted, hogy rágondolsz és fordítva egyáltalán nem fog működni.


Van egy sztorim is ehhez kapcsolódóan.

Volt barátnőmre gondoltam az éjjel és másnap azt mondta fura álma volt, azután megkérdeztem, hogy kiről vagy miről szólt és azt mondta rólam.


Kb pár héttel késöbb ő is eljátszotta ezt :

Beszélgettünk skypeon este és megkérdeztem, hogy mit álmodott (csak úgy a semmiből kérdeztem nem volt semmi szándékom) és valamit rólam.

2014. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezt most komolyan kérdezed??? O.O Semmi köze hozzá!
2014. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap az alienekről álmodtam (akiket Sigourney Weawer szokott irtani)Akkor ők is rám gondoltak?:)
2014. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!