Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Ha...

Mit jelent ez az álom? Ha egyáltalán az volt?

Figyelt kérdés

Feküdtem és valaki a fülembe súgta, hogy szeretlek. Azután meg nem tudtam visszafordulni a másik oldalra, pedig többször is próbáltam. Aztán végül sikerült. És felkeltem. Azt hittem az egészet álmodom, de a kislámpa mikor felkeltem fel volt kapcsolva és az ágyamon világított.

És azt akkor kapcsoltam be mikor hallottam a hangot. Pedig azthittem álmodok. És nem tudtam felkelni. Csak kb. 10 percre rá. Azután mikor mondta, hogy szeret a testem elkezdett remegni az ágyon.

De ez nem az első eset. Pár hónapja azt álmodtam, hogy valaki húz le az ágyról. És nem tudtam felkelni. Teljesen élethű volt. Nagyon félek.



2014. ápr. 26. 03:48
 1/2 anonim válasza:
100%
Alvás paralízis
2014. ápr. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is erre gondoltam. Csak nagyon ijesztő volt.
2014. ápr. 26. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!