Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék modell...

Nagyon szeretnék modell lenni, de még nincs meg hozzá a magasságom mert 162cm vagyok, megpróbáljam? Többi a leírásban!

Figyelt kérdés
De már ilyen fiatalon el szeretnèm kezdeni de nemtudom hogyan! Nem merek jelentkezni sehova! Mások szerint az arcom miatt lenne esèlyem. (kèk szem, hosszu gesztenye barna haj) Szeretnèk akkora sikereket mint pl. Palvin Barbi vagy Mihalik Enikő! Erre lenne esèlyem? 14/L

2014. ápr. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudjuk eldönteni,de ha tényleg jól nézel ki,később is jelentkezhetsz;) ez tényleg csak az adottságaidon múlik.
2014. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képet csak fb-b tudnèk küldeni! De nem bírom ki ès nemtudok 1-2 èvet várni:/ hát Palvin Barbi se olyan vèkony ès ènse vagyok ez a csontkollekció! Mit tanácsolsz?
2014. ápr. 22. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj csontkollekciónak lenni:) Hát őszintén azt tanácsolnám hogy egyenlőre várjál minimum 16 éves korodig,de ha nem megy,akkor jelentkezz valahova.Ha más nem reklám színésznek.
2014. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom! :) a legnagyobb álmom h az Icon Model Management-nélkül legyek :)
2014. ápr. 22. 17:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt akartam h Management- *nel legyek!
2014. ápr. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!