Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban mit jelenthet az,...

Az álmomban mit jelenthet az, hogy a fiú, akibe szerelmes vagyok és ő ezt viszonozza váratlanul hazaérkezett, de észre sem vett, így próbáltam felhívni a figyelmét magamra?

Figyelt kérdés
Megláttam egy random helyen, tudtam, hogy nem miattam van ott, megérzésből, de ott volt! A valóéletben 1év múlva fog hazajönni, szóval ez elég váratlan meglepetés volt, aminek nagyon örültem. Izgatottan oda akartam menni, de mivel épp egy úszóversenyen voltam fürdőruhában, teljesen vizesen, vizes hajjal stb, magamra vettem egy ugyanolyan pulcsit mint rajta volt, és amihez szép emlékek kötődnek. Gondolva igy csinosabb leszek, de ahogy közelebb értem, ő észre sem vett, az öccsével volt és vidáman beszélgettek meg ölelgettek egymást. Erre visszavonulót fújtam, elmentem kicsit kicsinositani magamat, hajszáritás, smink, normális ruha stb, hogy észrevegyen. és mikor nagy magabiztossággal elindultam kifelé remélve hogy még ott lesz felébredtem, Ez mit jelenthet?

2014. ápr. 26. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
azt hogy a romaiak utaltak a barbarokat
2014. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem biztos, hogy így van, de szerintem azt, hogy már nem érez irántad semmit! Már nem szerelmes beléd!
2014. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!