Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok 6-ik óta egy lányba és ehhez hihetetlen nagy félelem társult. A sors úgy hozta hogy gimnáziumba is egy osztályba kerültünk és bennem egyre erősödtek az érzelmek. Próbáltam beszélgetni vele de ezek rövid ideig tartottak.

Figyelt kérdés
De aztán egy idő után szemezgetni kezdtünk és volt már egy jó pár olyan beszélgetés ahol már majdnem elcsattant egy csók. És most nem tudom hogy nyíltan megmondjam neki mit érzek, csak félek hogy ezzel megszűnhet az eddigi kapcsolatunk.

2012. dec. 29. 23:16
 1/1 yabumi99 válasza:
Igen,ez mindig nagy dilemma szokott lenni...Ha úgy érzed hogy felőle is van valami pozitívum és ha már hosszú ideje barátok vagytok akkor ne habozz...ha nemet mond (szerintem nem fog)akkor csak hülyített..és ha már tényleg voltak olyan pillanatok ahol már majdnem volt csók akkor valószínű hogy nem semleges irántad...
2012. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!