Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez azt jelentheti, hogy...

Ez azt jelentheti, hogy hamarabb kellett volna találkoznunk?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodok a volt barátommal (akivel mellesleg ugyanolyan a kapcsolatunk,mint mielőtt szakítottunk volna,tehát találkozók meg minden egyéb) de ebben az álmomban a fiatalabb énje jelent meg.

Álom: Az utcán sétálok a barátnőmmel (a barátnőm belémkarolva),én meglátom őt (már elindult felénk) én pedig nyújtom felé a kezem mikor odaér megfogja és így sétálunk. Mi beszélgetünk,nevetünk a barátnőm pedig csendben jön mellettünk (még mindig belém karolva.) (Nem tudom ez mennyire lényeges,de a barátnőm a jobb,ő pedig a bal oldalamon ment.)


Tehát hogy a fiatalabb énje jelent meg,azt jelenti hogy hamarabb kellett volna találkoznunk?



2014. máj. 4. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Valasztas elott voltal/vagy. Baratno vagy a barat.
2014. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!