Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet tornádóval álmodni?

Mit jelenthet tornádóval álmodni?

Figyelt kérdés
Nagynéniék házában voltam a hozzám mostanság igen közelálló unokanővéremmel és a legjobb barátnőjével. A hálószobában épp egyvlaptopon néztünk valamilyen filmet, és én középen feküdtem az ágyon, a lányok pedig mellettem. Kinéztem az ablakon, és láttam, hogy havazik. Egy tenger választotta el a házat a várostól, amit egy tornádó épp mégjobban rombolha azt, mert már amúgy is totál káros. Egy másik tornádó a tengeren át közelített felénk, unokanővérem pedig azt kiabálja, hogy legyünk túlélők. Megszorítottam mindkét lány kezét, amikor a tornádó letépte a tetőt, és mi éppen a tornádó közepében voltunk, de nem mozogtunk. Kinyitottam a szemen, és emlékszem, hogy ekkor riadtam fel arra, hogy az egész testem megfeszül, és könnyezni kezdetf a szemem. Ha valaki tudna erre nekkem valami részletesebb álomfejtést mondani, azért nagyon hálás lennék! (u.i.: semmiféle tornádós, vagy ilyen jellegű filmet nem néztem mostanában.)

2013. márc. 6. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Te is fiam.....?

Én egy időben rengeteget álmodtam tornádókkal meg viharokkal. Volt, hogy egyszerre 10-et is láttam, volt, hogy csak egy nagy tombolt a város közepén, mindenki menekült, volt hótornádó az ablakom előtt stb.

Nekem úgy kezdődött ez a korszak, hogy álmomban mindig sétáltunk valahol, sütött a nap, és szóltak, hogy nézzek fel az égre, és a horizont teljesen fekete volt, ilyen apokalipszis szerű vihar jött. Aztán elkezdődtek a viharos álmok.

Én így utólag úgy értékelném, hogy a tornyosuló problémákat szimbolizálta az álmomban a vihar és a tornádó, minél lejjebb voltam, annál inkább álmodtam ilyeneket.

Aztán ahogy jobbra fordult az életemben minden, volt egy szép "lezáró" álmom, amikor elment a vihar, ez egy gyönyörű 3D-s színes álom volt, a viharfelhő uszályát alulról megvilágította a lemenő nap, és mindenféle szivárvány színe volt. Azóta nem álmodtam ilyet.

2013. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!