Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szex az álomban barátnővel...

Szex az álomban barátnővel vagy hasonmásával?

Figyelt kérdés

Az álmomban nem tudom kivel voltam, nem a barátnőm volt, de hasonlított rá, csak a hajszíne volt más, illetve a barátnőmék kutyájának a neve is egyszer elhangzott. Szex is volt, ami most be is teljesedett, nem mint általában, hogy az aktus előtt véget ér az álom. Szex közben nem volt erekcióm, végül ejakulációm sem, ettől függetlenül jól éreztük magunkat. Az álmomban azt az érzést keltette, hogy tetszik nekem nagyon, ő kérette magát, ugyanakkor neki is tetszettem.

Van ennek valami jelentése?



2014. máj. 7. 09:35
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Van. Tetszik neked a barátnőd. Nincs is ezzel semmi baj. :-)
2014. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyi, akkor oké:)
2014. máj. 7. 10:33
 3/6 anonim válasza:

Nem gondoltál közben esetleg konkrét személyre? Vagy esetleg másra vágysz?

Velem olyan is szokott lenni, hogy akármit csinálok valakivel álmomban,külsőre nem úgy néz ki,még is tudom hogy ki volt az. Lehet ez is ilyen volt. De egyébként milyen jelentést vársz tőle?

2014. máj. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szokott olyan is lenni néha az álmom, amit leírtál, bár elég régen volt már olyan. Hát valami magyarázatot vártam, hogy van-e jelentése valamelyik részletnek.
2014. máj. 27. 08:30
 5/6 anonim válasza:
Szerintem biztos a barátnődre gondoltál,főleg hogyennyire hasonlított rá. A kutya is csak jel erre,hogy ő volt.
2014. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Nagyon nagy különbség van köztük.

Szex az álomban a barátnővel - hát nem is tudom, attól függ ugye, hogy milyen is a barátnőd. Nem biztos, hogy nekem is bejön. Viszont a Másával hason, ez nagyon izgalmasan hangzik!

2014. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!